Wpis z mikrobloga

@retardo: jak jeszcze mam kamerę na kasku? Jak mam taki motocykl i mogę wjechać w bezpieczne miejsce gdzie auto nie wjedzie a w ostateczności szybko się oddalić? Nie no serio, lepiej jechać za takim co chciał Cię zatrzymać i #!$%@? wie co jeszcze? Lepiej takiego olać żeby miał się potem na kimś innym wyżywać i spowodować wypadek w którym zginą niewinni bo pirat drogowy czuje się bezkarny?

@sebawo: ja jestem
@aarahon: a czy ja gdzieś tak napisałem? Ty usprawiedliwiasz jedno drugim, a taki jesteś prawilny i szanujesz przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°) od przyzwalania do przejechania za kare to chyba jest długa droga? czy nie?
@sebawo: No jest długa droga dlatego powinni prawnie na to przyzwolić.
Akurat posiadacze takich maszyn używają ich w miejscach w których nie powinni. Niedawno ktoś na mikro pisał o tym jak wygląda las po przejeździe takiej patologii. Jak nagrasz i zgłosisz na policję to szanse na złapanie takiego kretyna są małe. Dlatego społeczeństwo rozwiesza linki w lasach, niszczą trasy zjazdowe i różnego typu konstrukcje które oni budują na nieswoim gruncie. Za
Akurat posiadacze takich maszyn używają ich w miejscach w których nie powinni.


@aarahon: > Zobaczysz że kiedyś będzie z nimi taki problem że leśnicy i policja będą na nich dosłownie polować

@aarahon: Piszesz że jeździsz na małych pojemnościach a nie rozróżniasz enduro od crossa?
Największy problem z ludźmi jeżdżącymi na crossach i quadach jest w górach i w okolicach dużych miast. Samochodem terenowym ich nie dogonisz. Dlatego ciężko ich złapać
@Mekki tak, jeśli wg moich poglądów powinno się mnie odstrzelić (coć nigdzie o strzelaniu nie pisałem, nie wiem skąd to bierzesz) no to ok, hipokrytą być nie chcę.

Zależy mi na tym by na naszych drogach jednak przestrzegano czerwonego światła, zasad pierwszeństwa i zdrowego rozsądku.

Chyba że chcesz powiedzieć że ludzie wydający kasę na motocykle bez świateł czy rejestracji halasujące w granicach rzadko osiąganych przez puste wydechy sportowych maszyn, jeżdżący po chodnikach