Wpis z mikrobloga

Dlaczego moja mama, która wychowała 4 dzieci, żadne z nich nie miało problemów z prawem, wszyscy legalnie pracują i skończyli studia i nie dostaje od państwa nic? Dlaczego ludzie, którzy sobie nie radzą dostają pieniądze za swoje ułomności, a osoby, które poradziły sobie w O WIELE gorszych czasach, nie dostają nic? Jeśli już robimy rozdawnictwo, to powinno ono dotyczyć osób, które faktycznie na jakieś pieniądze zasługują. #pytanie
  • 35
@SpookySkele: no no jak pracowala w kotlowni majac inzyniera to #!$%@? powinni jej postawic pomnik I zlota karoce. Rozumiem, ze kochasz swoja mame, ale ja akurat jej nie kocham I dla mnie to osoba jak kazda inna.

U nas była bieda, biedę przetrwaliśmy bez zapomóg. Reszta nie potrafi?


Strzelam ze masz wicej niz 10 lat, wiec pewnie przetrwaliscie tez bez komputerow, gimnastyki korekcyjnej i ludzmi palacymi w srodku restauracji. Pytanie brzmi,
W Bieszczadzkiej wiosce ciężko było wykorzystać wykształcenie w tamtych czasach. Teraz swoje marzenia spełniła


@SpookySkele: No i niech sobie spelnia, krzyz na droge ¯\_(ツ)_/¯ to ty masz bol dupy ze panstwo jej za to nie wyplaca nagrody.
Nie rozumiem o co te gorzkie żale. Kobieta z małej pipidówy wychowała piątkę dzieci, wykształciła, a teraz sama się realizuje. To powód do dumy raczej niż narzekania.
@SpookySkele
Same here.
Czworo nas było i samotna matka bo ojciec ją bił (mam po nim pamiątkę - złamany obojczyk na 6lvl.)
Dziś mamy łącznie 2x inż. i 5x mgr.
Kiedyś liczyłem, że z samego opodatkowania pracy płacimy miesięcznie 12k pln.

A co ma z tego samotna matka? Kilka stówek miesięcznie