Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: duzo do czynienia ma tutaj miasto i branza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam 28 i dostaje 8.5-9k netto w zaleznosci od miesiaca, ale pracuje w zagranicznym korpo z domu, tylko umowe mam z polskim oddzialem zeby nie bylo problemow podatkowych- nie pracuje tez w IT. Mieszkam w malym miescie na Dolnym Slasku i przytlaczajaca wiekszosc ludzi zarabia tu 2-2.5k na reke, od 3 w gore
@Brunner: no i co, latwo za tyle przezyc? Wynajmujac pokoj z 4 Ukraincami gdzies na obrzezach? W poprzedniej firmie latalem przez 3 lata do Warszawki minimum 2x w miesiacu na kilka dni i wiem, jakie sa tam ceny.

Za 3k to nawet mi by bylo ciezko przezyc w malym miescie w ktorym mam swoje mieszkanie, chyba ze zrezygnowalbym z samochodu.

Zanim napiszesz ze nie umiem sie obchodzic z pieniedzmi :D :
@Brunner: no i co, latwo za tyle przezyc? Wynajmujac pokoj z 4 Ukraincami gdzies na obrzezach? W poprzedniej firmie latalem do Warszawki minimum 2x w miesiacu na kilka dni i wiem, jakie sa tam ceny


@Triplesix: Kolego #!$%@? bez pojęcia bo przyjechałeś parę razy do stolicy i już jesteś wielki ekspert( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak ceny nieruchomości w Warszawie są dużo wyższe (dla porównania płacimy