Wpis z mikrobloga

@dogfart: zawsze podziwiam związki które się na to zgadzają, elementem bycia razem jest wierność, totalnie by mnie to nie podniecało gdyby ktoś mnie na oczach mojego faceta posuwał ale dobra. Odpowiadając na pytanie to jak kogoś znajdziecie to poproście o badanie na te wszystkie weneryczne choroby - są takie gotowe pakiety badań, że kiła, wirus HIV, chlamydia i coś tam jeszcze. Najlepiej się wszyscy na starcie przebadajcie żeby nie było.
  • Odpowiedz
@dogfart: intuicyjnie rozumując to raczej nie w domu, najlepiej na neutralnym gruncie np. w wynajętym pokoju w jakimś hotelu. W razie czego jakby trafił się wam ktoś nieodpowiedni to przynajmniej nie wie gdzie mieszkacie. I moim zdaniem naprawdę dobre obgadanie tematu, żeby nie było, że to coś zepsuje między wami. Bo teraz może was to jarać ale żeby to nie było tak, że Ty się potem będziesz gorzej czuł, albo
  • Odpowiedz
@norepinefryna: badania muszą być, wiadomo. Wiekszy problem w tym z kim, jak gdzie itp.


@dogfart: badania to ułuda. Okno serologiczne hiv to nawet 6 miesięcy. Dopiero po takim czasie wykonane badanie ma sens. Ktoś Ci pokaże badanie sprzed tygodnia a równie dobrze mógł się zarazić miesiąc wcześniej i to wyjdzie dopiero za pare miesiecy w kolejnych badaniach.
  • Odpowiedz
@Mandark: masz rację ale w ten sposób musieliby szukać kogoś dobre kilka miesięcy. Zresztą też nie jesteś w stanie wyeliminować ryzyka do 0. Równie dobrze każdy z nas może się zarazić i nie wiedzieć o tym ( a HIV to nie tylko ćpuny i dziwki, wiadomo)
  • Odpowiedz