Wpis z mikrobloga

Witam, dziś w #dziennikpracy kolejne podsumowanie. Trochę zaniedbałam temat i uzbierało się nieco dni, więc zestawienie obejmuje okres 19 - 25 marca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 14, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
3) Global Test Market - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
6) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
7) SW Panel - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
8) Epanel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Jeszcze kilka dni i czeka mnie miesięczne podsumowanie zarobków. Już teraz wiem, że będzie ono lepsze niż w lutym, a to już zawsze jakiś plus - pomału do przodu :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek
  • 2
  • Odpowiedz
@exyvL: Clixsense działa i ma się dobrze :) Zmienili jedynie nieco profil, bo kiedyś byli platformą, na której głównie klikało się w reklamy. Tą opcję dezaktywowali i pozostali przy ankietach, zadaniach i ofertach. Jeśli chodzi o płatność za ankiety, to bardzo różnie, od 0,20 $ do nawet 5$ (oczywiście te wysoko płatne zdarzają się rzadko). Przeważnie można upolować coś za około 0,50 $- 1,25 $.
  • Odpowiedz