Wpis z mikrobloga

@kt13: Z racji tego, że prowadzę działalność to moje dane są dostępne publicznie, razem z adresem. Jeśli wypowiem się na jakiś temat i jakiemuś psycholowi się to nie spodoba to wie gdzie mnie znaleźć. Mogę brać odpowiedzialność za swoje komentarze ale przed sądem, a nie jakimiś niezrównoważonymi osobami, których pełno, szczególnie tutaj.

Druga sprawa to wyobraź sobie, że jesteś tutaj podpisana imieniem i nazwiskiem, wiesz ilu tu jest incelów, którzy nienawidzą
@elo490500: i podpisuje, ale nie na wykopie, bo nie chcę aby dyskusje z wykopu przeniosły się na facebooka np. Dlatego na facebooku umieszczam takie a nie inne wpisy, a tutaj takie, a nie inne. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada pisać nigdzie, nawet jeśli czujesz się anonimowo... Zawsze mnie śmieszy jak ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych wyciąga wypowiedzi innych ludzi na fp. I bardzo dobrze. Skoro ktoś to napisał ze
@WypadlemZKajaka: powinny być usługi anonimowe i z podpisem. Do wyboru, jedna do śmieszkowania, inne do poważniejszych spraw. Polecam wejść na portal taki jak Quora i zobaczyć, że poziom wypowiedzi jest wysoki jeżeli słowa podpisuje się własnym nazwiskiem. Inna sprawa to fb, który wymaga podania prawdziwych danych i konto może być zablokowane jeżeli będzie wystarczająca ilość raportów.
Przecież chyba nikt się nie wstydzi swoich poglądów i komentarzy ;)


@kt13: nie, ale już anonimowo nie napiszę, ile zarabiam, bo będzie, że to ja. Nie ponarzekam na szefa, mamę. Nie napiszę o pomoc w walce z choroba, którą mnie męczy. Nie wyśle anonima koleżance, żeby wybadać czy lubi romantyków (xd).

To prawie jak odbieranie wolności słowa - ja nie mam nic do powiedzenia, więc inni też nie muszą.
@th3ta zgoda ze wszystkim, tylko OP właśnie o tym pisze: w jego opinii możliwości anonimowego śmieszkowania nie będzie, będzie tylko pod nazwiskiem

Edit: miałem odpowiedzieć do @kt13
@kt13: XDDDDDD swietny pomysl, sprawmy zeby ludzie nie mieli zycia prywatnego i byli trzymani krotko za morde przed sprawiedliwe i nieomylne panstwo. no i oczywiscie zeby hr jeszcze bardziej moglo robic sobie rekonesanse w zyciu prywatnym pracownikow. nie wiem jakim cudem ludzie sraja na pis a jednoczesnie wspieraja takie orwellowskie koncepcje. oby swiat wygladal tak jak w raporcie mniejszosci, co?