Wpis z mikrobloga

Odkryłem dziś rano super metodę na darmowe przewozy tradycyjnym taxi otóż:
Zamawiasz taxi najtańsze w mieście tylko 5zl za kilometr, przyjeżdża gruby dziad w skórzanym bezrękawniki Galaxy albo innym przerdzewiałych fordem escape z ciemnymi szybami , jedziecie , na końcu prosisz o paragon za przejazd no bo przecież musi się pan jakoś z fiskusem o tkorym tak dużo mówicie rozliczyć , pan się robi czerwony i pluje jadem bo kasa zepsuta , kursie za darmo bo nie ma paragoniku nie ma pieniążków #taxi #taxizlotowa #uber #protip
  • 13
  • Odpowiedz
@AndyMendy musisz mieszkać na jakiejś wiosce bo np. w Warszawie każda taxi korporacyjna włącza licznik. Bo nie ma interesu żeby go nie włączyć. Także będziesz miał problem jak jednak go włączy XD

Ja mam w 100% pewna metodę na darmowy przejazd. Zamawiasz ubera z opcją gotówkową. Na końcu prosisz o paragon wraz z ilością kilometrów i szczegółowym cennikiem. Żaden uberowiec nie da Ci takiego paragonu, więc mówisz że nie zapłacisz i wzywasz
  • Odpowiedz
  • 3
@AndyMendy gamoniu, dowiedz się najpierw jak działa taksometr i dlaczego nie zadziała bez kasy fiskalnej, wszystkie gadki o "kasa się zepsuła i paragonu nie będzie" to bzdury pisane przez idiotów co taksówkę widzieli raz na zdjęciu
  • Odpowiedz