Wpis z mikrobloga

Cześć,
w maju lecę na wakacje do dosyć wysokich temperatur (Emiraty) i szukam jakichś przewiewnych butów (klapki lub sandały). Z racji tego, że większość męskich sandałów wygląda k---a tragicznie, gdzieś tam wpadły mi w oko również klapki marki #birkenstock , no i tu pytanie. Słyszałem, że są one bardzo wygodne, również do codziennego chodzenia, ale czy rzeczywiście tak jest? Da się w nich wytrzymać 4-5h godzin chodzenia? Dodam, że nie chodzi mi o te z podeszwą korkową, tylko EVA https://www.eobuwie.com.pl/klapki-birkenstock-arizona-0129423-black.html?gclid=CjwKCAjw-OHkBRBkEiwAoOZql2-QPm53p8iRswK3KEZ2HM5ZNKXiU-coi3VBxGfvUEwH245A-PHqFxoCL44QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds coś takiego.
Ktoś ma/miał/używa i mógłby się wypowiedzieć? A jak nie, to polecić coś innego (sandały?) do około 150zł?

ps wiem, że jest sporo innych dobrych/lepszych butów, jednak do zakupu otwartych zmusza mnie niestety wrodzony(?) problem ze stopami - przy wyższych temperaturach zaczynają mi się obcierać aż do krwi + schodzi mi skóra (geneza nieznana i brak na to lekarstwa, to tak na marginesie). Na co dzień śmigam w butach z primeknite'u (Adidasy NMD) i jest spoko, ale w Emiratach ma być wtedy nawet 50+ stopni w słońcu, więc podejrzewam, że może to być nie wystarczające.

ps2 wiem, że tag moda ni c---a nie pasuje do słowa sandały, no ale co zrobić.

#buty #klapki #sandaly #obuwie #obuwiemeskie #modameska #moda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@LouisCypher Przy 50 stopniach przede wszystkim powinieneś ukrywać się przed słońcem. Długie rękawy i nogawki, bardziej zabudowane buty. Od samej temperatury i tak będziesz się rozpływać.
  • Odpowiedz