Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj zaczynamy wykreślankę "niespodzianke" a będzie nią wykreślanka operatorów. Wybrałem 6 najpopularniejszych, bo nie ma potrzeby dodawać całej reszty. Także głosujecie na najgorszego operatora. Do dzieła
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj zaczynamy wykreślankę "niespodzianke" a będzie nią wykr...

źródło: comment_XKmMkXboVzrrZMTZBymf4FI5FmJOKWvN.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszego operatora:

  • Play 37.5% (707)
  • Orange 24.7% (466)
  • Plus 12.4% (233)
  • Heyah 8.3% (157)
  • T-Mobile 12.4% (233)
  • nju mobile 4.7% (88)

Oddanych głosów: 1884

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: Play jest dziwny. Potrafi łapać zasięg w piwnicach bloków mieszkalnych czy w Bieszczadach, po czym jedziesz na północ i okazuje się, że w Janowie Lubelskim nawet na 112 nie uda ci się nawiązać połączenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: virgin to patola, ostatnio cały dzień nie było zasięgu bo jakaś awaria, wcześniej na 3 telefonach musiałem zmieniać pakiet z pomocą konsultantów, bo samemu nie dało rady (a robiłem to w odstępie kółku miesięcy, więc o problemie wiedzieli i nie naprawili).
  • Odpowiedz
@oba-manigger: nie ma wiekszego raka niz tmobile, nawet nie chce mj sie strzepic ryja jak SUPERSZYBKI INTERNET LTE w centrum miasta lubił w dzien sobie chodzic z predkoscia 100kB/s i z utrata pakietow 80%, zlozylem przez 2 lata jakies 20 reklamacji, zadnej nie uznali, nigdy k---a wiecej
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Play za:
1) C-----y zasięg
2) Wydawanie pieniędzy na biedacelebrytów, zamiast postawić na łączność, przez co mają c-----y zasięg
3) Traktują lepiej nowych klientów, od starej gwardii
4) Sponsorowanie patologii i bezbeków (Isamu, Człowiek Brudnopis vel ZDupy)
5) Orange ma tańszą ofertę
  • Odpowiedz