Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki!

To moj pierwszy wpis i od razu prosba o pomoc :)
Czy znacie moze kogos kto szukalby, ewntualnie sami szukacie pracownika w #warszawa? Moj obecny zaklad pracy zmierza po rowni pochylej ku #januszebiznesu (ale to temat rzeka i nie bede sie rozpisywal bo nie pisze zeby sobie pomarudzic)
ja sie staram jezeli chodzi o sama prace, ale takze angazuje sie w zycie zakladu, m.in. biore czynny udzial w programie kaizen i co wiecej z efektami ktore potwiedzaja otrzymane dyplomy (najlepsze pomysly roczne, kwartalne, a konkurencja jest spora, najlepsze miejsca liczone na dwa zaklady). Tez przez pewien czas pelnilem funkcje po brygadzisty ale #januszebiznesu w ramach oszczednosci po cichu zabral mi dodatek, cos mi zaczelo smierdziec na pasku, przypuszczenia sie potwierdzily wiec sie poddalem i zrezygnowalem z funkcji :). Jestem studentem trzeciego roku inzynierii produkcji ze specjalnoscia zarzadzanie produkcja i fajnie by bylo znalezc cos w tym kierunku. Aczkolwiek nie musi byc konkretnie praca przy produkcji przemyslowej bo rownie dobrze moglbym zajaca sie czyms w kierunku projektowania (na drugim roku autocad w 2d i solidworks w 3d cale dwa semestry i calkiem spoko mi to szlo, ciekawa alternatywa) ale tez z checia naucze sie pracy na innych programach tego typu, nie sprawia mi to wiekszego problemu

Moja rozowa mieszka w #warszawa, ma spoko prace wiec chcialbym zamieszkac z nia i znalezc tam prace na dluzej

P.s. mam prosbe Mirki by wyplusowac to w gorace, im wiecej osob zobaczy tym wieksze szanse na jakikolwiek odzew :)

#praca #warszawa #pytanie
  • 5
@daox: kilka osób mnie kojarzy, a to już coś :) w sensie nie że mam być sławna, tylko skoro znają to może zaplusują/ przekażą komuś info a to może się okazać pomocne