Wpis z mikrobloga

Mirki, przeanalizowałem klika grup dyskusyjnych, ale nadal nie wiem jaki kupić #rower. Rower typu cross, rama 21'', 90% asfalt. Poniżej 4 propozycje.
1. Lazaro Integral V3 2019 (Alivio - V-break) - 1499zł
2. [Kands Maestro 2018 (Deore - V-break korba Octalink) - 1749 zł ](https://allegro.pl/oferta/kands-maestro-men-na-deore-2018-19-czar-sel-od-zts-7355003177
3. Eries Cross 2017 (Alivio, hydrualiki, korba SR Suntour, blokada amora z kierownicy - 1799 zł
4. Vellberg Explorer 4.1 (Deore, V-break) - 1549?? Na ten moment produkcja rusza pod koniec kwietnia.

Czy będzie zauważalna różnica pomiędzy numer 1 a numer 3? Warto tyle dopłacić? O #lazaro dużo pozytywnych opinii w internetach.

Proszę o pomoc.

#rower #porady #rowery #rowerowykrakow #cokupic #kands #cross #pytaniedoeksperta

Który wybrać?

  • Lazaro Integral V3 67.6% (25)
  • Kands Maestro 27.0% (10)
  • Eries Cross 2.7% (1)
  • Explorer 4.1 2.7% (1)

Oddanych głosów: 37

  • 43
@kojos: Dokładnie, No i tam masz osprzęt lepszy,
Wagowo będzie ciut cięższy od Krossa Seto (bo ma nóżkę, dość ciężkie opony)


W przyszłości niskim kosztem możesz go trochę upgradować, np kupując opony zwijane (są lżejsze niż drutowane)

Jeszcze co to klocków to fabrycznie chyba dają krótkie 50mm , 72 mm dobrej jakości kosztują 30zł za zestaw
@kojos: przebieg niewielki, w zasadzie jeździłem nim tylko do pracy i z pracy po Krakowie, nigdy nie brał udziału w wywrotce, kompletnie nic się z nim nie działo. Myślę, że mniej niż 1k kilometrów będzie miał. Jedyny minus jest taki, że stoi na zewnątrz od września mniej więcej, więc trzebaby go było wyczyścić i naprawić. Sprzedaję, bo stoi w Krakowie i tak, a ja się wyprowadziłem, dodatkowo chcę sobie na nowy
@kojos: @kojos: rama największa (21 chyba), kupiony dwa lata temu (2017 albo 2016), osprzętu za cholerę nie pamiętam, czy coś popsute - nie wiem. Stoi długo, ja długo nie mieszkam, możliwe, że lekko się zardzewił, możliwe, że opony będą w kiepskim stanie, ciężko mi ocenić na odległość. Będę w piątek w Krakowie, to możemy podjechać i zobaczyć. Stoi w okolicy Tauron Areny.
@feelbeats Uu mnie aktualnie nie ma w Krakowie. Poczytam internetowo co tam może być. Ten piątek odpada oglądam tego Gianta. Dam znać tak czy inaczej ale to pewnie dopiero weekend.