Wpis z mikrobloga

Hej Mirki czy ktoś od #mikrokoksy #silownia mógłby zerknąć na moją rozgrzewkę i powiedzieć czy jest ok, ew. co zmienić/ dodać? No i oczywiście na dole przepiszę swój trening, bo wiadomo pod niego jest rozgrzewka. Nie chciałabym sobie już przy pierwszym razie zrobić krzywdy. Co do ćwiczeń, na razie będę ćwiczyć technikę z małym ciężarem. z góry dzięki i z fartem mireczki!

1. Bieg w miejscu
2. Pajace
3. Krążenia ramionami, przód i tył
4. Splecione dłonie, kręcenie nadgarstkami
5. Otwieranie klatki
6. Obroty tułowia
7. Krążenie biodrami przód i tył
8. Skip A i skip C
9. Kreślenie stopą zegara (kolana)
10. Wykroki
11. Krążenie kostkami
12. Znowu bieg w miejscu

P.S Dopiero zaczynam i ogólnie trochę nie wiem za co się zabrać, ale mam po prostu chęci iść na siłownię :3

  • 8
@czosnekirozmaryn: ahh przypominają mi się rozgrzewki z gimbazy () to tylko rozgrzewka, dopiero zaczynasz więc nie musisz dodawać skomplikowanych ruchów, dorzuć do tego hantle 2kg i porób jakieś podstawowe ruchy tj. zginanie ramion, wyciskanie hantli nad głowę. We wpisie widzę tylko plan A, rozumiem że masz też plan B i będziesz stosować je naprzemiennie?
@czosnekirozmaryn: no i super, nieskomplikowane fbw, nic tylko życzyć przyrostów. Dodatkowo przed seriami głównymi poszczególnych ćwiczeń, dorzuć sobie serię rozgrzewkowe na jakimś małym ciężarze lub pustym gryfie. No i warto dodać na koniec rozciąganie i rolowanie. No i na sam początek wejdź sobie na jakiś orbitrek lub bieżnię na 5min