Wpis z mikrobloga

Jutro zaczynam szkolenie do Banku. Czeka mnie test wstępny. Dostałam materiały kilka dni temu i nie ogarnęłam ich w takim stopniu w jakim bym chciala. Mam pytanie, czy testy wstępne na takim szkoleniu są ciężkie? Na pewno ktoś z was pracuje bądź pracował w banku, więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał coś podnoszącego na duchu ()
#pytanie #praca #banki #bankowosc #szkolenia
  • 14
@without_me te testy to ogólnie żart i nikt nawet na to nie patrzy. Byłem w dwóch bankach na szkoleniach i prawie każdy zdawał a jak ktoś nie zdał to wciąż nie miało to wpływu na nic. Ogólnie jeżeli to praca jako doradca klienta na kasie to radzę dwa razy przemyśleć czy warto bo jest to mega niewdzieczna i niszcząca psychicznie praca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@without_me: pracowałem w banku jako doradca klienta. Całe "szkolenie" to żart, jak jakimś cudem nie zdasz to sami pozmieniają odpowiedzi albo na drugi dzień masz poprawkę. Najmilej wspominam to że trochę posiedziałem w stolicy i mogłem sobie po południu pozwiedzać. Jeśli masz jeszcze możliwość to wycofaj się z tego bagna bo za te pieniądze to nie warto.
  • 0
@Wesoly_kabanos Dwie osoby nie zdały. Pojechały do domku. Ale prawdopodobnie za tydzień wrócą. Także żart. Wywalanie kasy w błoto na osoby które są zbyt tempe żeby przeczytać 20 stron ze zrozumieniem. A nocleg w takim miejscu, że szkoda gadać. Dzien i juz żałuję ze tu jestem. Nie polecam ))¯_(ツ)_/¯