Wpis z mikrobloga

Dzięki za odzew pod moim wpisem który ostatecznie wylądował w gorących

https://www.wykop.pl/wpis/39856107/wiecie-co-jest-najgorsze-u-mezczyzn-z-punktu-widze/

To zadziwiające jak bardzo duże poruszenie wywołały moje słowa. Wniosek przedstawia się następująco- różowym nie wolno pisać na wykopie o wymaganiach wobec mężczyzn, i kobiecie wlasiciwie nie wolno mieć wymagań, bo:
1. Chcesz kogoś powyżej 185 cm- głupia p0lka
2. Chcesz kogoś z mordą Chada- witaminka patrzy tylko na wygląd
3. Chcesz kogoś kto na siebie zarabia- liczy się kasa
4. Samochód/mieszkanie/stabilna i dobrze płatną praca- to samo

I tu dochodzimy do tego co opisałam- że dobrze gdy facet jest ogarnięty. Że jest fajnie kiedy nie trzeba non stop kierować nim jak dzieckiem, i że to jest największy i główny problem sporej części facetów- ale i na to też się podniósł kwik- nie, to też za duże wymaganie.
Więc pytam otwarcie- skoro każde wymaganie jest za duże i straszne to czym chcecie zainteresować kobietę? Tym, że po prostu jesteście?
Komentarze pod tym wpisem idealnie pokazały mentalność wielu wykopków. A za ciekawe dyskusje na ten temat bardzo dziękuję, bo i takie się znalazły.
Zarzucanie mi, że tylko wymagam i nic nie robię było co najmniej zabawne, ponieważ były to jakieś własne dopowiedzenia autorów takich komentarzy. Nie wymagam i nie napisałam w tym wpisie nic do czego sama się nie stosuję i czego sama nie ogarniam. Dostałam dużo wyzwisk, zostałam nawet nazwana borderką (chociaż z tą borderką akurat dokładnie nie wiem czemu), tylko dlatego, że uważam, że samodzielność i zaradność to u faceta podstawa. Jak zwykle wykop nie zawiódł.
Wspaniały był to kwik, nie zapomnę go nigdy.
#przegryw #zalesie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@norepinefryna: mam 190 wzrostu, brak zakoli, brak okraglej polackiej mordy, w realnym zyciu dusze wszystko w sobie I udaje bezdusznego s--------a chociaz juz czuje ze to niedlugo wewnetrznie wszystko we mnie jebnie, a tylko na wykopie pisze o depresji I o tym co mnie gryzie bpo jestem tu anonimowy, patusy z mojej gimbazy co nawet nie skonczyli tej szkoly maja lepsze zycie I wiele lasek za nimi lata, widzisz taki
  • Odpowiedz
@syn_szalwia: a co ma do zaoferowania facet oprócz c---a, kasy (i to nie zawsze) i bycia nieogarem? Kasy nie potrzebuję, bo nie jestem nierobem, a życie jest łatwiejsze samemu niż z typem co nie ogarnia podstawowych czynności życiowych. Możemy się tak licytować
  • Odpowiedz
@ukaszeq: skoro podejrzewasz u siebie depresję to z taką sprawą idzie się do lekarza, a nie pisze się o tym na wykopie. Wiesz ilu osobom już napisałam, że najlepiej jakby poszły do psychiatry? Po prostu sprawdzić czy wszystko okej, bo nie brzmią okej? Żeby chociaż jedna osoba to zrobiła.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: jasne jasne idz do psychologa a jakby to sie wydalo to juz u kazdej rozowej co znam zostane automatycznie uznany za p---e zyciowa bo latam po psychologach bo prawdziwy facet jest TWARDY, a normiki co mnie znaja juz by znalezli sobie obiekt do drwin bo jak to mozna po psychologach latac... Pewnie psychol jakis, I tak juz udaje od wielu lat ze wszystko w porzadku I robie dobra mine
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Bo macie wymagania, gdzie kobieta 100 lat temu nie miała nic do powiedzenia dlatego tak jest. Powiem tylko, że chciałbym zobaczyć minę dziewczyny, która została w tych czasach postawiona przed faktem dokonanym przez rodziców i pod przymusem musiała by powiedzieć "tak", bo zapłacił za nią 100 krowami. Pewno to już się nigdy nie stanie, ale niektórym kobietą takie coś by się przydało.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Miałaś jakiekolwiek złudzenia,że będzie to wyglądać inaczej? To jest dolina s----------a, wieczny lament...jak to źle, jak to bijo okrutnie. To są ludzie niepełnosprawni, biedni i pokarani przez los...
  • Odpowiedz
@Trucker_87: może nie oczekiwałam 100% poparcia, ale nie sądziłam, że proste wymaganie bycia ogarniętym człowiekiem to też zbyt wiele i też spotka się z krytyką prawie tak samo mocną jak wymagania innej różowej odnośnie np. konkretnego wzrostu.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Jak pisałem pod tamtym wpisem - z tym, że możesz być ultra zaradny i umieć zrobić wszystko, a i tak nikt się o tym nie dowie, jeśli nie masz przystojnej mordy albo hajsu, nawet z tym nie handluj
To czy umie zrobić różne rzeczy liczy się jak już ktoś jest w jakiejś relacji. C--j z tego, że umie, jeśli ma brzydką mordę albo nie ma hajsu, jak nikt się
  • Odpowiedz
ępująco- różowym nie wolno pisać na wykopie o wymaganiach wobec mężczyzn, i kobiecie wlasiciwie nie wolno mieć wymagań,

Tak jak męzczyzną poza internetem, powiesz coś do kobiety i jej się nie spodoba to odrazu zlatuje się 100 białorycerzy cucków, obrońców uciśnionej p0lki

uważam, że samodzielność i zaradność to u faceta podstawa.

Tak, a u kobiet najważniejsze jest to że są.... Bo kobieta to już nie musi być ogarnięta.

duże
  • Odpowiedz
@norepinefryna: To zmień serwis. Jeśli ktoś pisze, że wzrost danej osoby, kasa ma znaczenie to nie ma zielonego pojęcia o zauroczeniu, czy miłości do drugiej osoby. Jeśli ja napiszę do Ciebie, że coś jest z Tobą nie tak to dostanę odpowiedź, że "książki nie ocenia się po okładce", a w drugą stronę zostanę wyzwany od karłów, brzydali mimo, że mam 185 cm wzrostu i nigdy się z kimś takim bym
  • Odpowiedz
@norepinefryna: jesli uda mi sie przeprowadzic do Poznania na gowno studia humanistyczne lub jakims cudem do pracy I jesli duze miasto chociaz troche mojego przegrywu nie zmniejszy to na 99% strzelam samoboja bo psychicznie nie wyrobie, teraz moj przegryw jest w ok 50% bo mieszkam w gowno powiatowym miescie emerytow I patologii
  • Odpowiedz
@norepinefryna na czym polega "zaradność"? Na płaceniu za ciebie, zarabianiu na ciebie? Już widzę tą zaradność. Poza tym jak będzie przystojny to nie będzie dla ciebie miało żadnego znaczenia czy jest zaradny.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: z tym, że osoba o słabej mordzie nie ma możliwości się wykazac się to też bym nie zgodziła się do końca. W większość ta mityczna słaba morda to jest zaniżone poczucie własnej wartości posiadacza tej mordy. Wiesz ile faktycznie k------o brzydkich facetów widziałam w życiu? Jednego. Co ciekawe- miał dziewczynę. Na podobnym poziomie atrakcyjności co on sam, ale miał. Dlatego serio uważam, że faceci którzy uważają siebie są mało
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: kolejny. Pisałam w tym wpisie co znaczy dla mnie zaradny. Byłam z przystonym facetem który nie umiał w życie, więc z łaski swojej nie mów mi co miałoby znaczenie dla mnie a co nie, been there, done that.
  • Odpowiedz
@nophp: o czym ty w ogóle do mnie mówisz?
wiesz w ogóle o czym był mój wpis? I chodzi potem taki i wypisuje pierdoły a nawet nie raczył przeczytać o czym mowa. I jeszcze będziesz mi pisał jak to było super jak kobiety były traktowane jak rzeczy. Nasrane we lbie masz i tyle.
  • Odpowiedz