Wpis z mikrobloga

Rozlane, etykiety zarówno na dekantach jak i na kopertach - są, no, ale gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda rozbiórka od kuchni to pokazuje, rozlane 16 flaszek (jednej brakuje i paru dekantów bo już wysłane/odebrane). Jak to wygląda czasowo? Z rozliczeniami, zamówieniami flakonów, odbiórem paczkomaty/gonienie kuriera, tworzeniem etykiet przewozowych, tworzeniem etykiet na dekanty, naklejaniem, rozlewaniem i wreszcie pakowaniem i wysyłką.. hmm, myślę, że gdybym napisał ze do 12h to bym nie skłamał. Być może brak mi wprawy, bo zawsze się znajdzie jakiś flakon z dziwnym otworem na atomizer i zaczynają się schody, ale tak to wygląda. Ale ja tutaj nie po to, żeby się żalić.. Bo z rozbiórkami to jest tak, że się ją robi, potem się zaczyna żałować, a potem się robi następna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a więc rozbiórka damskich i unisex za 2 tygodnie ()

Jeszcze jedna sprawa, wczoraj mi w ręce wleciał YSL La nuit de l'homme 60ml, ale nie chce całego flakonu, batch 02-2017 (38P201), generalnie koszt całości jakby ktoś chciał ~200zł + inpost gratis, druga opcja to #rozbiorka ale to wychodziłoby 3,3/1ml, więc trochę dużo (60ml ma gorszy stosunek do ceny niż 100ml), ale gdyby znaleźli się chętni na 50ml to rozbiorę, pierwszeństwo mają osoby, które biorą udział w rozbiórce ze zdjęcia, póki jeszcze mogę dołożyć do paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozbiorka #perfumy
Pobierz langigd - Rozlane, etykiety zarówno na dekantach jak i na kopertach - są, no, ale gdy...
źródło: comment_De8K8OXAFciIldIiR8iUlTMKI7p1pF1v.jpg
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@langigd: no czasami się trafia flakon, który tak mało aplikuje za 1 psikiem lub ciężko tak chodzi. Mi zwykle na jakieś 400 ml do rozlania schodzi się z 3h. Uwielbiam JPG rozlewać bo bardzo szybko idzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz_zabujca: moje ulubione to guerlainy z serii aqua alegoria i issey miyake, jako jedyne pasują na strzykawkę bez igły, a tym razem się trafił ten encre noire, gdy się zdejmie atomizer ujawnia się rurka z 3 malutkimi otworami, które się lekko rozszerzają przy naciśnięciu xD
@langigd: ja w encre noir sport zepsulem atomizer przy pierwszej rozbiórce. Jakaś sprężynka wyleciala i zagięła na zawsze. Niczego nie żałuję ;) z dekantu tez daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tagujto: ja ostatnio jak rozbierałem chess club to tak się wbiłem igłą, że zrobiłem dziurkę na samej górze w rurce w środku flakonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) efekt? odlać nie można było bo lewe powietrze ciągnęło, a psikać się można było tylko trzymając flakon do góry nogami xD finalnie wyłamałem szklaną nasadkę u góry i przelałem całą zawartość do dekantów
@langigd: Ja sobie poradziłem wyłamując totalnie igłę. (zostało <1mm) - W efekcie, z odpowiednią dozą staranności całość była szczelna i jakoś poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) 25ml ostatnio odlałem bez straty
@rod3nt: ja też mam sposoby, jak jest za duży otwór to nakładam na rurkę kawałek silikonu i przebijam się igłą, gdy ma się wprawę to silikon po przebiciu uszczelnia cały otwór xD ale z tymi 3 otworami to jeszcze dobrego patentu nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)