Wpis z mikrobloga

@Kryptonim_Janusz: tfu ! UK nie jest i nigdy nie była w Schengen. I nadal niewiele wiadomo, nie wiedzą czy przyjmą deal czy nie. Wiz turystycznych nie będzie, wjedziesz sobie nadal na dowód, z pracą będzie ciężej bo chcą chronić swój rynek. Jeśli przyjmą deal to przez 2 lata nadal nic się nie zmienia
  • Odpowiedz
nie rozumiem pytania

@stjimmy: Nie wiemy co będzie z brexitem. Wiemy tylko że w najgorszym scenariuszu czyli no deal, data graniczna pozwalająca nam emigrować do UK jak dotychczas to 29 marca.

https://www.lexology.com/library/detail.aspx?g=6a851f5b-f7bd-434f-a9df-30b5448f7dbf

Moje pytanie brzmi czy w związku z brexit extension na maj czy czerwiec data graniczna 29 marca również jest przesunięta. Przykład praktyczny : ktoś przeprowadza się do uk i zastanawia się czy polecieć w przyszłym tygodniu czy dopiero
  • Odpowiedz
Przykład praktyczny : ktoś przeprowadza się do uk i zastanawia się czy polecieć w przyszłym tygodniu czy dopiero za kilka tygodni.


@przesympatyczny_pan: będą nadal w Unii więc narazie data to 12 kwietnia. Jeśli przyjmą deal to masz do tego + 2lata okresu przejściowego

A jesli przyjma deal co w takim razie za dwa lata?


@Kryptonim_Janusz: oni tak naprawdę nie mieli nic przeciwko Paki i Hindusom tylko Polakom i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stjimmy: Indie i Australia to nie to samo co paki i afrykanie. A to że on tak gada, to nie znaczy, że większość tak myśli. Z kim tu nie gadam, to popierają zamach w NZ, bo zabijał ciapatych, a nie Europejczyków.
  • Odpowiedz
będą nadal w Unii więc narazie data to 12 kwietnia.


@stjimmy: Oby tak było, bo w dokumentach rządowych zapisana jest data 29 marca. Więc mam nadzieję że albo to zmienią albo nie będą uznawać pierwszego terminu. Stąd zamieszanie i moje pytanie właśnie.
  • Odpowiedz