Wpis z mikrobloga

@user2137: a ja mam to w dupie ¯\(ツ)_/¯. Spoko jest być białym, heteroseksualnym mężczyzną, ale to żaden powód do dumy. Tak samo jak powodem do dumy nie jest bycie czarną lesbijką albo brązowym transem. Jestem dumny z tego, że ukończyłem niezłą uczelnię, pracuję w zawodzie, który lubię, zarabiam przyzwoicie, współtworzę wieloletni, szczęśliwy związek. To są moje powody do dumy. Lubię swoją orientację, lubię swoją płeć, kolor skóry, tak samo jak
Czemu jesteś dumny z rzeczy na które nie miałeś wpływu xD?

Jak można być dumny z czegoś na co nie miało się wpływu? ¯_(ツ)_/¯

Powtórzę. Nie można być dumnym z czegoś na co się nie miało wpływu !

jak można być dumnym z rzeczy, na które nie masz wpływu? Z praworęczności albo ze swojego wzrostu też jesteś dumny?


@Juan_xD: @Partyzant91: @romusmily2: @Herubin: @ZasilaczKomputerowy: Skąd w was tyle
Pobierz sublingual - > Czemu jesteś dumny z rzeczy na które nie miałeś wpływu xD?
 Jak można ...
źródło: comment_uGyESj1JzT5rDwJC9IEqz0QyOr060Tiw.jpg
@sublingual: fajne, fajne :) ale oni też nie mają racji. Tylko, że u nich powinno brzmieć coś w stylu "not ashamed to be gay". Chociaż właśnie mi koleżanka w pracy mówiła, że jej koleżanka (40+) miała wypadek ze swoim chłopakiem na motorze. On zginął. Ona nie umiała się po tym pozbierać i obecnie jest z kobietą. To przeczy teorii, że orientacja nie jest wyborem. W jej przypadku to można powiedzieć, że