Wpis z mikrobloga

Cześć
Razem z dziewczyną założyliśmy stronę o grach, e-sporcie i ciekawych okazjach na PC, PS4 i nie tylko.
Jestem wdzięczny za każdego like i udostępnienie.
Strona główna:
https://gaming-dungeon.pl
Fanpage:
https://www.facebook.com/Gaming.Dungeon.Official/
Codziennie świeże newsy!

Oxenfree za darmo na Epic Games!
Black Desert Online za darmo

#reklama #pomoc #gry #esport #zadarmo #okazje
źródło: comment_ir6HrFfAKJoSGi8UMbJXBuVdfLhpBEhS.jpg
  • 11
@GlobalEliteShop: jaki clickbait kolego? 30 dniowa wersja za darmo, a jak zrobisz 5 fragów na nowym trybie dostajesz pełną wersję gry ^^
edit: no dobra... może lekki clickbait, ale still gdybyś chciał poczytać o newsach i okazjach ze świata gier, to zapraszamy na naszego fanpage na facebook'u. Nie spamujemy na naszej tablicy, więc nie ma bajzlu!
@cabeiu: To jest tylko nasza prośba o wyłączenie. Po wyłączeniu komunikatu nic się nie dzieje. Poza tym na stronie głównej są trzy reklamy, które nie przeszkadzają w przeglądaniu treści ;) sprawdź i oceń sam!
@GliCeroN: Chodzi o to, by czyms takim nie dostawac po ryju na wejsciu, tylko po prostu umiescic obrazek typu:
[tu byłaby reklama, gdyby nie Twój AdBlock] tam, gdzie mieszczą się reklamy (zeby bylo w tonacji strony, by az tak sie w oczy nie rzucalo, ale przy przegladaniu dalo sie to zauwazyc, prosciej wtedy zobaczyc jak nieinwazyjne one sa). Lub po prostu komunikat na gorze z prosba o wylaczenie, a nie wyskakujace
@GlobalEliteShop dzięki! zapraszam także do polubienia naszej strony na fb, dzięki czemu będziesz mieć wygodny dostęp do newsów. Udostępniamy tam przede wszystkim przeceny. Dodatkowym atutem jest brak spamu na stronie. Sami jesteśmy użytkownikami i wiemy jak bardzo może to być irytujące
@cabeiu niestety jedyny plugin który do tej pory działał na stronie to właśnie ten. Zaraz wstawię widok jak wyglądają owe reklamy, żebyś mógł porównać i się przekonać. Przede wszystkim nie mamy reklam typu popup i innych które mnie jako użytkownika irytują
Reklamy wyglądają następująco!
Jedna pod promocjami i obrazkiem głównym, druga po prawej stronie (pod nią w późniejszym czasie dołożymy kilka kafelków żeby zapełnić miejsce (kafelki bez reklam). Ostatnia, trzecia reklama o której wspomniałem jest na samym dole strony.
Jesli chodzi o urządzenia mobilne, to jedna reklama wyświetla się pod sliderem z okazjami oraz dwie reklamy ba samym dole strony pod artykułami! Mam nadzieję, że w pewien sposób zachęciłem do wyłączenia adblocka na
źródło: comment_R8TB54vnRkduqR792UdmKCTfeROJXgs6.jpg