Wpis z mikrobloga

#fut No i #!$%@? tak fajnie się grało to się musiałem #!$%@?ć na koniec. Pierwszy raz taka sytuacja. Wchodzę do meczu w DR gośc podaje od środka do swojego gracza , rozłącza mnie i zalcza porażkę gdzie to na pewno nie wina mojego internetu...

Czy to był właśnie cheater? Gram na PC. Poza tym to miał jakiś dziwny skład i kartę jakiegoś angielskiego nieboszczyka ocenioną na 78 w ataku więc chyba coś tu nie gra.

#!$%@?łem się bo to był znów bilans 1890 pkt i mecz o awans do 3 ligi już chyba 3 raz dziś, #!$%@? wcześniejesze przegrałem ale teraz to już przesada do #!$%@? pana,tacy #!$%@? troglodyci grający w tę grę są rakiem #!$%@? tej społeczności.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: Tam nie ważne już bo czuję że awans jest kwestią paru meczy , chodzi o to czy to był właśnie przykład #!$%@? cheatera na PC bo do tej pory się z czymś takim nie spotkałem, pierwszy raz taka sytuacja i tak jak już ten skład gościa wczytało to coś mi nie grało bo na ataku była czarna karta jakiegoś anglika oceniona na 78 i jakieś inne karty podejrzane ocenione
  • Odpowiedz
@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: Ciekawa sprawa, bo nie wyrzuciło mnie z futa jak to ma miejsce w przypadku rozłączenia neta tylko wyrzuciło mnie do punktacji dywizji i naliczyło pkt do rangi a to że mi odjęło koło 30 pkt od skill ratingu to się sam zorientowałem po chwili i mówię WTF. Zawsze jak taka sytuacja była to było tak samo z tym że nie odejmowało pkt a tu wychodzi tak jakbym zrobił RQ.
  • Odpowiedz