Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: @Ithilnaur: a to i ja zabiorę głos w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Istari dostali misję podróżowania w ludzkim ciele, mieli być też podatni na ból, zmęczenie, głód i inne "niedoskonałości", ale mieli też zakaz pokazywania swojej potęgi, władania nad ludami Śródziemia. Valarowie chcieli w ten sposób naprawić swoje błędy z przeszłości, gdy pomagali Eldarom i wyróżniali ich wjeżdżając na pełnej k... ( ͡°
@Cedrik: Zabawne bo właśnie skończyłem oglądać maraton WP. Tak sobie myślę, że mimo takiego wieku magia Gandalfa nie była zbyt hm imponująca. W sensie wiadomo, że pośród wszystkich członków drużyny pierścienia dysponował największą potęga - ale w ogólnym rozrachunku nie była to magia na saklę globalną. Tak czy inaczej 36k lat, naprawdę nie wyobrażam sobie, że mógłbym żyć tak długo. W naszej erze przeminęło zaledwie 2k lat a jak wiele się
@Majku_:

Istari dostali misję podróżowania w ludzkim ciele, mieli być też podatni na ból, zmęczenie, głód i inne "niedoskonałości", ale mieli też zakaz pokazywania swojej potęgi, władania nad ludami Śródziemia. Valarowie chcieli w ten sposób naprawić swoje błędy z przeszłości, gdy pomagali Eldarom i wyróżniali ich wjeżdżając na pełnej k... ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie kryjąc się ze swoją potęgą. Teraz Istari mieli jako pozornie słabi, mędrcy
@lowca_randroidow: z Sarumanem to w ogóle ciekawa historia, bo chciał ograć zarówno pozostałych Istarich, jak i Saurona, zawłaszczając potęgę pierścienia dla siebie. Jako że nie udało mu się cały czas do końca zwodzić jednych i drugich, opowiedział się po stronie Saurona i skończył, jak skończył.
Tak sobie myślę, że mimo takiego wieku magia Gandalfa nie była zbyt hm imponująca. W sensie wiadomo, że pośród wszystkich członków drużyny pierścienia dysponował największą potęga - ale w ogólnym rozrachunku nie była to magia na saklę globalną.

@Grzabek nie była imponująca kiedy nie musiała być. Saruman ganił Gandalfa za popisywanie się tanimi sztuczkami (sztuczne ognie), więc ten też nie chciał pokazywać zbytnio swoich możliwości. Z drugiej strony był na tyle mocny,