Wpis z mikrobloga

@mroz3: Jakieś stare foto. Jak tam byłam ostatnio, to chleb za 10 zł był najtańszy. I tak jak piszesz, nie reprezentował sobą nic co usprawiedliwiałoby taką cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroz3: ja poszedlem po rycerski na bema tak zachwalany i ogolnie nie zjesz nic lepszego.
I przekonalem sie skad nazwa rycerski, to byl #!$%@? tak opancerzony chleb jakiego jeszcze nigdy nie jadlem, przy probie krojenia moj nusz (;) mial spory problem zeby go w ogole ruszyc.
Za to na drugi dzien od kupna, ze spokojem nadawalby sie na taran, ewentualnie pocisk do balisty sluzacy do burzenia murow sredniowiecznego zamku (
  • Odpowiedz
@mroz3: Jak mieszkałem przy mostach warszawskich to kupowałem chleb w Concept Stu Mostów. Nie kosztował 10 zł i był naprawdę dobry :D
  • Odpowiedz
@mroz3 ja chleba raczej nie kupuję, bo w dwie osoby nie zjemy, ale polecam Ziarnoo na Promenadach. Kasują 2zł za bułkę, ale nigdzie w okolicy nie ma lepszego pieczywa, a precle są po prostu świetne, serio
  • Odpowiedz
@balagane: Spokojnie tam CSI
@mroz3: imo najlepszy chleb to wlasny chleb, kupujesz maszynke do robienia chlebunia, ustawiasz takiego wariata przed snem i rano budzi Cię świeży pachniutki

  • Odpowiedz