Wpis z mikrobloga

#lodz

Kurde, przeprowadziłem się do Łodzi 3 tygodnie temu i powiem Wam, ze to była wspaniała decyzja! Mieszkam na Górnej, wiec do centrum blisko, bardzo dużo parków dookoła (z reszta jak w calej Łodzi), bardzo dużo dobrego bistro i to taniego a nie z cenami z kosmosu jak np w Krk czy Warszawie, dobry transport publiczny (chociaż tramwaje jeżdżą jak chcą ale jeździ ich dużo! Hehe). Bardzo mi się tu podoba! Myśle, ze zostanę tu na dłużej . Fota z dupy, zdjęcie dzisiejszego zachodu słońca. Pozdro!
źródło: comment_7ycC0LzyFxG4ZBFZcjiwqvjyXPaZVINW.jpg
  • 29
Brakuje mi tylko większej ilości high-endowych knajp


@Xune: Prawda, przydałoby się.
W sumie z gastronomią jest paradoksalnie dobrze przez to, że Łódź nie jest tak turystycznym miastem, a wiadomo, że najgorszy chłam robi się pod turystów, a nie lokalsów. Siłą rzeczy knajpy muszą się starać, że zdobyć klienta.
@mojnicknawykopie: mieszkałem w mieście 200k i potem w mieście 50k a do Krakowa zaglądałem często, ponieważ moja dziewczyna tam mieszkała. Nigdy nie lubiłem tego miasta i dodatkowe wizyty u lubej wcale mojego zdania o nim nie poprawiły.

@Jasik123: no siemano somsiad! Papieroska? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@SurowyOjciec: fakt! Jest tu bardzo dużo miejsc do zwiedzania, a odwrotnie proporcjonalnie turystów, co mnie zadowala. Przez to tez
@peteQ: Jak wcześniej mieszkałeś w miastach 200 i 50k to sie nie dziwie że wszystko ci sie w Łodzi podoba.
W większym mieście jest transport publiczny i więcej możliwości.
Przeprowadziłeś sie za pracą czy nauką? Masz tu kogoś znajomego czy to zupełnie nowy etap w życiu?
Na dłużej/ nastałe?
@Jcobbb: piwko jak najbardziej bardzo chętnie ale w przyszłym tyg, dzisiaj zbieram siły na jutrzejszy kawalerski, który skończy się w niedziele ( ͡º ͜ʖ͡º)