Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Witam!
Widzę że na tagu #mecz jest sporo dyskusji jaką taktyką powinna zagrać #reprezentacja polski. Dlatego ja jako osoba która zna się na #pilkanozna postanowiłem zamknąć temat i pokazać jak taktycznie powinni zagrać.
Przygotowałem grafikę która znajdziecie poniżej. Sporo osób piszę że skoro mamy 3 zajebistych napadziorów musimy zagrać 1-4-3-3. Moim zdaniem to dobra koncepcja, lecz ja mam lepszą, Mianowicie 1-2-4-4. Tak na chłopski rozum dużo napastników to dużo bramek. Więc zagramy czterema napastnikami!
Na szpicy Krzysztof "el pistolero" Piątek, on ma tam stać pod sama bramką Austrii i #!$%@? brameczki, a on przecież to umi. Zanim widzę Lewego, który co prawda się już kończy, ale może się przydać, bo tez tam strzela dużo bramek i raz strzelił 5 w 9 minut! Skoro raz tak zrobił dla Niemca to z Austria też może dla Polski. Z przodu po bokach Milik który też jest kozakiem, tyle ze pudluje często i Kownacki, młody piłkarz. Chociaż podobno jest kontuzjowany, ale na tym smiesznym portalu #laczynaspilka gdzie piłkarze zachowują się jak normalni ludzie, ja albo wy to tam jest w zestawieniu. Ewentualnie jak ma kontuzje to trener powinien powołać Teodorczyka, który przecież tam w Anderlechcie się nastrzelał dużo. W pomocy Skała Krychowiak, który u ruskich tam ładnie pyka, jak go w PSG oszukali. Po lewej Turbogrosik, po barwnej waleczny Błaszczykowski który odda serce dla reprezentację i jak trzeba to #!$%@? cala murawe. Z przodu pomocy Zielinski. Z nim mam problem bo dla makaroniarzy gra perfecto, dla Polski już słabo, ale może w końcu sie wyrobi. Dużo się mówi iż mamy problem z lewa obrona. Jaki problem?! Wystarczy usunąć pozycje bocznych obrońców. Zagramy dwoma kozakami tj Glik i Pazdan. To oni dali nam awans do euro 2016 i na tych mistrzostwach też robili robotę. Myślę ze poradzą. Zresztą im więcej mamy napastników tym więcej bramek, więc nawet jeśli stracimy 4 bramki, myślę że z takimi napadziorami z 7 spokojnie pykniemy. W bramce Szczęsny, chociaz szkoda ze boruca nie powołał, bo on tam teraz podobno dobrze broni i doświadczony jest. Pamiętam jak w Celticu wyciągał piłeczki. Moim zdaniem takim skladem MUSIMY zagrać, aby osiągnąć sukces. Zapraszam do dyskusji.

#januszefutbolu
Dziglipaf - Witam!
Widzę że na tagu #mecz jest sporo dyskusji jaką taktyką powinna za...

źródło: comment_3QxPp7wrMdfFkP2MeYV6BPW5Za9NBzGp.jpg

Pobierz
  • 14