Wpis z mikrobloga

Mam śmieszny pomysł jak strollować feministki w pożyteczny sposób.
1. Założyć fałszywy profil i zacząć się udzielać w jakimś czasopiśmie feministycznym albo w grupie facebookowej.
2. Mówić że to nieprawda że kobiety nie mogą wnosić ciężkich rzeczy i że feminizm się wtedy kończy. Przypominać akcję feministek z wnoszeniem lodówki (na zdjęciu).
3. Kiedy będę miał do wniesienia 1500kg cementu, napisać dziewuchom że jest akcja - robię reportaż i że chcemy pokazać że kobiety też są silne.
4. Stać w szlafroku z fajką i patrzeć jak grupa nosicielek feminizmu targa worki do mnie na czwarte piętro.

#heheszki #pdk #bekazlewactwa #bekazfeministek #feminizm
przesympatyczny_pan - Mam śmieszny pomysł jak strollować feministki w pożyteczny spos...

źródło: comment_2VMvb1qSUfFZITijxsYo4G9xbHdKvdnb.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: taka przeprowadzka, z wszystkimi meblami i agd, z kamiennicy do innej kamienicy z wąskimi klatkami gdzie meble trzeba na sztorc stawiać żeby się w ogóle zmieścić...
nagrałbym i puszczał feminazistotkom ;D
  • Odpowiedz
@Poro6niec: i wlasnie dlatego mezczyzni wiecej zarabiaja. Przecież mądrzy ludzie wiedza, ze chodzi miedzy innymi o ilosc osob koniecznych do pracy. Tak samo np. na magazynie, jeden facet przerzuci wiecej kartonow niz kobitka bo ma FIZYCZNIE WIECEJ MIESNI : D I wiadomo, ze kobiety moglyby wykonac tą samą prace. Ale dluzej albo w wiecej osob. Dzieki czemu płaca maleje.
  • Odpowiedz
@DILERIUM: mamy lepszy w biurze, bo z kółkami na obracających się trójkątach i bym chyba #!$%@?ł tą lodówkę próbując ją wciągać na piętro. Ten wózek jest do niedelikatnych rzeczy które można obijać, doskonały do wożenia paczek z książkami.
  • Odpowiedz
@KHOT: kiedyś kupiłem taki na trójkątach. Z tego gówna nie da się korzystać, teraz mi zagraca piwnicę.
A na pompowanych na luzie na 3. piętro wciągałem lodówkę, piekarnik, pralkę i parę innych rzeczy.
  • Odpowiedz