Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Czy kolega Marecki zaniechał już polemiki z JtO? Zbanowany? Zniknięty? Dawno mi nic od niego w oczy nie wpadło. Jacuś wydaje się pewny siebie jak nigdy dotąd, rozliczenia jak nie było tak nie ma, temat kompletnie olany. W utrzymywaniu głównych bohateròw wyręczają go jacyś sponsorzy? Magiczna data 21 marca zbliża się wielkimi krokami, ciekawe czy kursy asertywności się rozpoczną się XD. Do tej pory to już chyba beztobotny Kurzątkowski zorientował się, że więcej zarobi ciągnąc zyski z filmowania meneli.A ambitniejsze plany pewnie zostaną odłożone w dalszą przyszłość.
#jaktoogarnac #kurzatkowski
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Winstrol: no ciekawe. Przecież poziom jego widowni i pochlebców jest nieadekwatny do tego co on od początku niby zamierzał wprowadzić na kanale po jego wypromowaniu. Przecież jak znow zacznie się popisywać swoją elokwencją i " wiedzą" to wszyscy wyjdą bo nie zrozumieją jego p---------a. A on się karmi pochlebstwami. I wpĺatami przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@bronya: Trudno powiedzieć. Unknown user przesadził w ostatnim filmie, może ktoś go uświadomił...Możliwy jest też jakis uklad z Agusią, Agusią, ta ich wzajemna korespondencja jest conajmniej dziwna :)

W sumie nie dziwię się chłopakom, mnie też ten temat już mierzi, bo niestety ale w przypadku jto mamy do czynienia z .... (z obawy przed pro publico bono nie wstawię tego słowa :) Taki człowiek nie odpuszcza, nie czuje wstydu, nie
  • Odpowiedz
@bronya: pewnie dostał pismo od dziadygi i się obsrał. Pod swoim najnowszym filmem ustaiwł komentarz, że od tej pory usuwa wszystko co napiszą ludzie o jacku i jak ktoś oglądał go ze względu na jto to niech zrobi unsub. Ja tak zrobiłem, więc jednego zawodnika mniej. Mam nadzieję, że Jan Kowalski się nie wyłamie tak łatwo.
  • Odpowiedz