Wpis z mikrobloga

#pytanie #bankowosc #banki #bank #kredyt #provident #aliorbank
Jak to możliwe że bank ma większe RSSO na pożyczki gotówkowe niż provident? Baba z banku dzwoni i roztacza mi wizję pożyczki na 13,5 % RSSO a w Providencie dają na 9,87 %? O co chodzi czy ten świat koszernych bankierów oszalał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psikuta_jaroslaw: Chciałem wziąć staremu bo mi dupę truje żeby mu załatwić 5000 pożyczki na wymianę dwóch okien i czegoś tam jeszcze. Zostawiłem kontakt w swoim banku i baba zadzwoniła, mi wyliczyła ratę na 48 miesięcy 6750 do spłaty. Wszedłem w reklamę providenta w jakiś kalkulator i wyskoczyło to co na screenie. Gdzie jest haczyk? Bo wychodzi że stary jak mu konto założę będzie po 125 złotych miesięcznie płacił, taniej niż
Triptiz - @psikuta_jaroslaw: Chciałem wziąć staremu bo mi dupę truje żeby mu załatwić...

źródło: comment_3aimqX7CnZUkplFK8F9pSYRBsxnTUTMf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MaciejFranciszek: 6750-6000=750 złotych wychodzi pożyczka droższa w banku chyba że to jakiś wał z tym providentem. Jak to możliwe że ich nazywają lichwa to jak ja mam nazwać swój bank?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcpol: Mój stary kiedyś wziął kredyt we franku (bo wszyscy mają to tańsze) potem go spłacił jak sprzedał dom po dziadkach a za resztę otworzył polisolokatę (bo pani w banku powiedziała że to dobre). Dobrze że komputera nie umie obsługiwać bo by już miał z 1TB bitcoinów.
  • Odpowiedz