Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, niedługo zapisuje się na prawo jazdy, jak polecicie trenować do egzaminu? Posiadam książke do nauki teorii. Tylko czy ona mi sie na cos przyda? Moze lepiej po prostu gwalcic testy na internecie? Nie chce mi sie szczerze mowiac czytac tej ksiazki, no i zastanawiam sie czy sama nauka przez internet wystarczy.
#prawojazdy #naukajazdy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy czy chcesz się nauczyć teorii, aby znać przepisy i żeby łatwiej było Ci na jazdach, czy chcesz zdać egzamin. Jeśli tylko zdać egzamin to kuj testy jak małpa. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś przydatnego, czegoś co pomoże w jeździe samochodem to przeczytaj książkę i tzw. PoRD (prawo o ruchu drogowym).
Nie ma nic gorszego w eLce jak kursant bez znajomości przepisów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @hirosh1: A potem bladego pojęcia o przepisach na drodze nie macie, ale za to wiecie, jaka jest długość drążka zmiany biegów?

Testy można robić, jak się ma podstawy teoretyczne. Kucie na blachę może i pozwoli zdać egzamin, ale albo byle krawężnik wmówi wam głupoty, albo będziecie chodzić po sądach, który wyśmieje i przywali dwa razy więcej kary za marnowanie czasu.
  • Odpowiedz
@hirosh1: Ja jeżdżę od 19 i nigdy kontroli nawet nie miałem. To nie świadczy o niczym. Jak np. jeden z drugim 20 lat wyprzedzał przed przejściem i tłumaczył się, że przecież jechał innym pasem. To są właśnie takie efekty nieznajomości przepisów. No ale inny słyszał, że nie wolno... I wlepili mu mandat za wyprzedzanie przed przejściem, na którym są światła... Bo też nie znał przepisów, ale jeździł bezpiecznie i nie miał
  • Odpowiedz
A potem bladego pojęcia o przepisach na drodze nie macie, ale za to wiecie, jaka jest długość drążka zmiany biegów?

Testy można robić, jak się ma podstawy teoretyczne. Kucie na blachę może i pozwoli zdać egzamin, ale albo byle krawężnik wmówi wam głupoty, albo będziecie chodzić po sądach, który wyśmieje i przywali dwa razy więcej kary za marnowanie czasu.


@Dzyszla: Typowe bordo jest typowe.
Po pierwsze, pytania o długość drążka nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej przeczytać że zrozumieniem książkę i powtarzać sobie materiał gdy już będziesz robić praktycznie godziny. Mimo to testy i tak dobrze jest robić, chodźby po to aby oswoić się ze specyfiką pytań.
  • Odpowiedz