Wpis z mikrobloga

@Koteczek281412: Dzięki. Już chciałem ją wyrzucić na śmietnik, ale po miesiącu zmieniła się w cudo (przejrzałem kilka filmów na yt i to jest normalne). Największa zaletą jest to że jest niezniszczalna, mogę szorować widelcami czy łyżkami i nic. Nie odczuwam różnicy w porównaniu do tefala za stówkę.
@MechanicznaTW: Sorka że tak późno, z perspektywy czasu uważam że nie jest to idealna patelnia, bo nie ma czegoś takiego jak idealna patelnia. Jest tak jak poprzednicy pisali. Nie nadaje się do wszystkiego np. jajecznicy na niej nie robię, również naleśników. Co do wytrzymałości to warto mieć chociaż jedną 24 czy mnieszą bo jest niezniszczalna. Zalety: wytrzymałość możesz dziobać nawet nożem czy widelcem , "zdrowotność" żadnych polimerów na powierzchni którym za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słuchaj te patelnie używają profesjonaliści bo mają zarabiać, mają być niezniszczalne. Zachowaj tą patelnie byłem we Francji to tam starsza francuska gotowała tylko na takim
Najlepiej jak jeździsz za granicę weź tą swoją. Jak ci ukradną to nie ma problemu, a jest niezniszczalna to ci posłuży tam. Tylko nie bierz tefala bo będziesz z niego korzystał :D