Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

tl:dr

Zwracam się z uprzejmą prośbą o #csiwykop żeby znaleźć kierowcę, który wjechał w moją narzeczoną i uciekł. Link do filmu poniżej.

W nocy z piątku na sobotę (dokładnie o 23.59), narzeczona wracała moim samochodem z Łodzi doszło do kolizji z kierowcą opla, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Nie było szans go dogonić (potem przejechał na czerwonym świetle) a niedawno zamontowałem kamerę i narzeczona założyła, że nagranie wystarczy. Oczywiście od razu zadzwoniła na policję, która powiedziała jej, że patrol może przyjechać za kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako, że auto nadawało się do jazdy to wspólnie podjęliśmy decyzję, żeby wracała do Krakowa i złożymy nagranie na policję następnego dnia.
Niestety okazało się, że nagranie jest mocno prześwietlone od refleksu świateł z tablicy i nie możemy ustalić numerów rej Opla. Jedyne co widać to prawdopodobnie początek KR i ostatnią cyfrę 3 bądź 8.

Jeśli jakoś dobry master wykopek jest w stanie tak podkręcić pierwsze kilka klatek nagrania, żeby było widać nr. rej Opla to zobowiązuję się całym sercem do przekazania na jego ręce nagrody.

P.S. Wiem, że zielonka i chętnie "usunę konto" jeśli ktoś tylko będzie w stanie mi pomóc...

#pomocy #polskiedrogi #drogi

FILM
źródło: comment_qBRJZY00c1gWqwph8IGHCimjbT3lP0jy.jpg
  • 69
@Artur93: Usunąłem bo myślałem że jestes tym co to wstawił ale poprawiłem, nic do ciebie nie mam a ty najwyraźniej szukasz dziury w całym ładnie to nazywając, pomyliłeś się to sam przed sobą się przyznaj a nie rzucasz głupkowate hasła z rigczem
@11minutemail: Dam sobie głowę uciąć że ten z filmu jest niebieski, o ile jakość dupy nie urywa to kolory są OK. Jak mi zrobisz fotkę tego auta z przerysowanym lewym bokiem to w tedy mogę kogoś oskarżać.
@donio721: A no sam napisałem że konto usunę i nie kryję że jak trwoga to na wykop...
Jedyne co widać to prawdopodobnie początek KR i ostatnią cyfrę 3 bądź 8.

@Artur93: To plus marka i kolor powinno policji wystarczyć do ustalenia samochodu. O ile gość nie pojechał bezpośrednio do warsztatu to będzie miał też ślad.

Ale czy szanownej polskiej policji się będzie chciało ¯\_(ツ)_/¯