Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

tl:dr

Zwracam się z uprzejmą prośbą o #csiwykop żeby znaleźć kierowcę, który wjechał w moją narzeczoną i uciekł. Link do filmu poniżej.

W nocy z piątku na sobotę (dokładnie o 23.59), narzeczona wracała moim samochodem z Łodzi doszło do kolizji z kierowcą opla, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Nie było szans go dogonić (potem przejechał na czerwonym świetle) a niedawno zamontowałem kamerę i narzeczona założyła, że nagranie wystarczy. Oczywiście od razu zadzwoniła na policję, która powiedziała jej, że patrol może przyjechać za kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako, że auto nadawało się do jazdy to wspólnie podjęliśmy decyzję, żeby wracała do Krakowa i złożymy nagranie na policję następnego dnia.
Niestety okazało się, że nagranie jest mocno prześwietlone od refleksu świateł z tablicy i nie możemy ustalić numerów rej Opla. Jedyne co widać to prawdopodobnie początek KR i ostatnią cyfrę 3 bądź 8.

Jeśli jakoś dobry master wykopek jest w stanie tak podkręcić pierwsze kilka klatek nagrania, żeby było widać nr. rej Opla to zobowiązuję się całym sercem do przekazania na jego ręce nagrody.

P.S. Wiem, że zielonka i chętnie "usunę konto" jeśli ktoś tylko będzie w stanie mi pomóc...

#pomocy #polskiedrogi #drogi

FILM
Artur93 - Drogie Mirki i Mirabelki,


tl:dr

Zwracam się z uprzejmą prośbą o #CS...

źródło: comment_qBRJZY00c1gWqwph8IGHCimjbT3lP0jy.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzatanUmar: @atol: Próbowałem zacząć od znaleziska ale dostaję informację, że "Niestety ktoś Cię ubiegł i dodał już ten link" i nie wiem jak to przeskoczyć. A jak klikam w to co Wykop podpowiada to przechodzi to jakiegoś wpisu z przed 2 tygodni zupełnie nie związanego z tematem....
  • Odpowiedz
@SzatanUmar: Myślałem o tym ale YT zrobi swoją kompresję a i pliku nie ma jak pobrać. A żeby się do tego zabrać to musi być opcja, żeby jakoś to ściągnąć...
  • Odpowiedz
@Artur93 znalezisko z YouTube żeby każdy mógł sobie obejrzeć, link do oryginału w powiązanych do csi, znalezisko zrób rano żeby mieć większy zasięg, zawołaj plusujących twój wpis
  • Odpowiedz
@Artur93: Na światłach nie było kamer? Może zarejestrowały przejazd na czerwonym (zgaduje, że to raczej nie byle jakie skrzyżowanie skoro światła działały normalnie po godzinie 23).
  • Odpowiedz
@Artur93: może zabrzmi nierealnie, ale zdobądź kontakt do kierowcy tramwaju, bo jeśli to było na tyle duże "bum" (a nie jakaś mała obcierka), to może się popatrzył i coś zapamiętał. Astra sedan to rzadkość, więc jakby pamiętał jeden lub dwa znaki, to mogłoby to już dużo dać
  • Odpowiedz