Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski jak was sie pozbyć? #zwiazki
Poznałem kilka dziewczyn, z wszystkimi było fajnie ale jak sie zrywało kontakt albo zaczynało być zimnym to naturalnie następowało urwanie kontaktu.
Jednak z jedną mam problem - było fajnie, randkowania, fajnie się rozmawiało, był seks było ok ale z czasem stwierdziłem że to jednak nie to. No i przestałem pisać, dzwonić - nie działa, cały czas to robi, nawet jak nie odpowiadam. Stałem się opryskliwy, daje cały czas powody do tego żeby w końcu mnie olała - i nie działa. Nie jestem typem chama, nie chcę nikogo ranić, a chcę zakończyć już tę znajomość - jak to zrobić z najlepszy sposób?
  • 9
  • Odpowiedz
@miroslaw75: Zrywałeś kontakt bez słowa? To pogratulować, bo to właśnie jest bycie chamem. Powiedz jej po prostu wprost, że nie jesteś zainteresowany związkiem, że było fajnie, ale to nie to. Naprawdę nie wpadłeś na to, żeby szczerze porozmawiać? Mam nadzieję, że to bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miroslaw75: ale ty jestes gościu żałosny. Mam nadzieje, że ktoś cie potraktuje tak samo i będziesz wypisywac, starac sie a za cięzko będzie jakiejs rozowej napisac jednej durnej wiadomosci ze nic z tego nie bdzie
  • Odpowiedz