Wpis z mikrobloga

Reklama Tarczyna bo on NIE MOŻE mieć tyle wolnego czasu żeby se jeździć po całej Polsce1!!!!

Ciekawe skąd wziął na to pieniążki? Może szuka sponsora u Tarczyn?

Ja muszę pracować 120 godzin tygodniowo żeby mieć na opłaty i co do gara włożyć!1!

Pewnie pasożyt za hajs rodziców bananowiec jeździ!!!!1

Do roboty byś się wziął!!!


I tak dalej..

Brakło tylko komentarza jakieś samotnej matki, chyba że przeoczyłem.

Czy wy macie rozum i godność człowieka? Powiem wam coś, co pewnie wielu zaszokuje do tego stopnia, że runie wasz cały światopogląd.

Nie wszyscy w Polsce klepią biedę, pracując po 12 godzin przez 7 dni w tygodniu za 1800 brutto i kartę multisport.
W tych janusz-polach może już nie macie czegoś takiego jak urlop, ale ludzie którzy pracują w normalnych warunkach mogą sobie wziąć trochę wolnego i wydać pieniądze które zarobili na przyjemności.

Druga sprawa to taka, że na taki wypad po Polsce nie potrzeba nie wiadomo jakich ilości pieniędzy i wolnego czasu.

Nawet jeśli to była reklama, to fajna, co nie zmienia faktu, że ogromna ilość ludzi może sobie na takie wypady pozwolić i nie ma w tym nic dziwnego.

#glupietarczynowewyprawy #bekazpodludzi
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ytong1918: zgadzam się w 100% Życie jest takie jakie je sobie ułożysz, marzenia się nie spełniają a się je spełnia a żeby to robić trzeba po prostu chcieć. Bo najwięcej klapią gębą ci, którzy tylko siedzą na dupie i nie podjęli choćby przymiarki do zrobienia czegoś fajnego.
  • Odpowiedz
@ytong1918: Dopiero cała Polska srała się o hejt bo zabito prezydenta Gdańska... ale się okazuje że z polaka hejtowanie nie wyjdzie jeszcze długo. To cecha charakteru polaka...i nie pozbędziemy jej się długo...
  • Odpowiedz
co nie zmienia faktu, że ogromna ilość ludzi może sobie na takie wypady pozwolić i nie ma w tym nic dziwnego.


@ytong1918: co nie zmienia faktu, że sprawnie działający umysł szybko wywnioskuje, że jest to reklama, a ten portal jest poligonem dla walk politycznych, manipulacji młodą opinią publiczną i właśnie różnej maści reklam.
Ciekawa, kreatywna, ale wciąż reklama.
Nie trudno nakierować swój tok myślenia na fejk, biorąc pod uwagę polskie
  • Odpowiedz
  • 8
@ytong1918 im więcej tych komentarzy widziałam to byłam w szoku. Przecież typ nie jeździł pół roku tylko ile, 3-4dni? Ja rozumiem że paliwo do najtańszych nie należy ale jaki problem jest mieć odlozone coś kasy na spontaniczny wypad
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@vkzk: to nawat całe 2 dni nie były :D
Koszt zamknął się chyba w 500 zł, z noclegiem, paliwem jedzieniem i innymi opłatami.
Na takie coś mogę sobie pozwolić. Zostanie się kilka nadgodzin i odrobię. A wspomienia zostaną ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@Qwapi to jeszcze lepiej :D wystarczy chcieć ruszyć dupsko a nie wymyślać że to jest coś na co nie można sobie pozwolić :)
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie:

Ludzie jeżdżą po świecie autostopem bez pieniędzy.
Jeden Czech czy Słowak jeździł po Europie pociągami, a cele wybierali mu przypadkowi ludzie rzucając rzutką w mapę.

Niedawno Mirek objechał całą Polskę na rowerze, parę dni temu inny Mirek objechał cały Wietnam
  • Odpowiedz
zgadzam się w 100% Życie jest takie jakie je sobie ułożysz, marzenia się nie spełniają a się je spełnia a żeby to robić trzeba po prostu chcieć. Bo najwięcej klapią gębą ci, którzy tylko siedzą na dupie i nie podjęli choćby przymiarki do zrobienia czegoś fajnego.


@Camilleone: zausz firmę
  • Odpowiedz
@ytong1918 najlepsze jest to, że hejtuja go najprawdopodobniej ci którzy sami pracują w jakiś g0wno pracach i całą zrobioną kasę wydają na kamuflaż - czyli na drogie ciuchy i iphona. Żeby nie było poznać po nich biedy. Niestety na coś takiego jak hobby im nie starcza stąd ból d#py.
  • Odpowiedz