Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #got

Danka to typowy przykład #p0lka która spotkała idealnego Chada - Khala Drogo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysoki, przystojny, umięśniony, agresywny, chamski.

Z początku Danka nie chciała, zachowywała się jak typowe p0lki i mirabelki które mówią, że Chady ich nie kręcą i wolą spokojnych, ogarniętych szaraków z fajną osobowością. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Była przez niego dosłownie gwałcona fizycznie i psychicznie, ale z czasem "zrozumiała" swój błąd i pokochała go taką miłością, że nawet beta karzeł Janek Śnieg nie mógł zapełnić pustki po GigaChadzie Khalu Drogo, którego rozpamiętywała cały pozostałe sezony, nie mogąc o nim zapomnieć.

Pewnie Jankowi mówiła, że nie ważny jest jego wzrost(173cm), bo dla niej to obojętne i w sumie wolałaby niższego, ale jakimś cudem jej były miał 193 cm i był 2x większy od Janka, czysty przypadek co nie Danuta?
d.....h - #przegryw #stulejacontent #got

Danka to typowy przykład #p0lka która spo...

źródło: comment_EfWCmID5P9Olo8DJOrfRsd87Qm8VHzb9.gif

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dleifteh: Danuta to zwykła idiotka mysląca dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza w książkach , gdy Quentyn Martell przypłynął z propozycjom małżeństwa i sojuszu z Dorne stwierdziła że #!$%@?ć to zostaje w Mereen ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
którego rozpamiętywała cały pozostałe sezony, nie mogąc o nim zapomnieć.


@dleifteh: Szczerze mowiac zupelnie tego nie pamietam, mam wrazenie ze pochowala nawet we wspomnieniach Khala Drogo bardzo dawno temu, nawet na spotkaniu pierwszym z Jonem mowila cos ze byla gwalcona przez niego, to zdecydowanie nie brzmi jak tesknota.
No i zwracam uwage ze ona go nie wybrala, to brat ja sprzedal. Nie miala zadnej mozliwosci ucieczki, wiec probowala sie dostosowac do
  • Odpowiedz
Btw te gwalty to wymysl serialowy - w ksiazce Khal byl typowym Dorthakiem,


@DryfWiatrowZachodnich: bo książkę pisał po prostu pisarz, a serial układał jakiś psycholog życiowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niech mnie ktos przekona ze serio na niego leciala


popatrz na ten gif, jeśli jesteś zainteresowany to mogę ci wysłać parę skrinów(bo teraz powtarzam serial) jak na niego patrzy, a patrzy takimi oczkami wielkimi... chciałbym, żeby jakaś
d.....h - > Btw te gwalty to wymysl serialowy - w ksiazce Khal byl typowym Dorthakiem...

źródło: comment_vl7y0ylDereifvdsQ8CRZH3BbNAaZvMm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dleifteh: ja uważam że polki(proszę ich nie obrażać chyba nie chciał by się spotkać z jakimś z ich chadow co nie ofermo? )powinny się właśnie ruchac z takimi prawdziwymi menami a nie z normikami nie mówiąc o nas przegrywach (tak jak w stadzie zwierząt samce alfa powinny kopulowac z wszystkimi samica samce beta czyli normicy powinny opiekować się potomstwem Alfy i samic i do tego gnebic przegrywów pod przywództwem chada(w sumie
  • Odpowiedz