Wpis z mikrobloga

  • 1
@fullversion przez 33 lata swoje życia nigdy nie poznałem normalnego kibica cracovii. Zawsze skrajny patol i idiota. Najlepsze, że im dalej w życiu zachodzisz tym w ogóle masz miejszy kontakt, bo ci ludzie nie zachodzą zbyt wysoko w życiu. W podstawówce i gimbazie się jakiś żyd trafil. W dobrym liceum może jeden. Na studiach już w ogóle nie mówiąc już o pracy w renomowanej firmie. Wszyscy moi znajomi (także z innych
  • Odpowiedz
@fullversion: Nie rozmawiam z Tobą i Cię nie wołałem do rozmowy, więc po ch mnie wołasz?
Media, ludzie związani z mediami, to rzetelne źródła? Nie zaprzeczam, chłop ma dużo informacji, ale dużo też koloryzuje.
  • Odpowiedz
@Reiter: jadczak podkoloryzował i to bardzo konkretnie w celach propagandowych i tyle, jakby napisał prawde to nie było by zadnego oburzenia, a tak to specjalnie skłóca ludzi.
  • Odpowiedz
@Reiter: Nie, kontekst jest ważny, a on namieszał i info które dał po prostu dużo lepiej ferment robi. W 3 krótkich zdaniach powinno się oczekiwać chyba jakichś faktów a nie propagandy i kłamstw?
  • Odpowiedz
@Reiter: miałem na myśli tego tweetta, jest on kłamliwy i tyle, nawet jeżeli sama sytuacja miała miejsce, to kontekst jest ważny a on albo z braku wiedzy albo w celach propagandowych napisał bzdury które po prostu mają większą moc , bo jak jeden z drugim kibic Wisły Ci poczyta na twitterze ze WSH zabrania UW robić dopingu, to wiadomo jaka reakcja, a jakby napisał prawde to jego twitt praktycznie nie
  • Odpowiedz
@Reiter: tylko że w przypadku dopingu było spotkanie wszystkich zaangażowanych ludzi w ruch kibicowskich i raczej nie było żadnych obiekcji, bo nikomu się nie podoba to co zarząd robi i że cenzure wprowadza. A Jadczak pieprzy jakieś bzdury ze WSH zabrania UW śpiewać i ich bije za to że chca robić doping.
  • Odpowiedz
@Nuker: Temat rzeka. Racja jest po obu stronach. Niestety rekiny zapracowały sobie na swój wizerunek, a jeżeli nie będzie dopingu zorganizowanego to będzie tylko świadczyć o nich.
  • Odpowiedz
@Reiter: mówie tylko o perspektywie "fanatyków". Myślisz że UW się podoba to że ich praca jest i będzie cenzurowana przy obecnej polityce klubu?
  • Odpowiedz
@Reiter: flagi, oprawy, transparenty etc.. wszystko co nie spodoba się zarządowi, i uzna za nieodpowiednie to nie znajdzie się na stadionie.
  • Odpowiedz
@Nuker: Transparenty są zazwyczaj krótkie i nieskomplikowane, można je zrobić już na trybunie.
Oprawy tak, zgadzam się, że będzie cenzura.
Flagi? Flagi są decyzyjnych, nie ultrasów.
  • Odpowiedz