Wpis z mikrobloga

Moderacja usuwa posty o zamachu, które pieką w dupki neuropków. Nikt nie popiera tego, co zrobił ten kolo ciapactwu w tym baraku. Bawi jedynie wasze współczucie dla śniadych, a codzienne wybijanie chrześcijan oblewacie ciepłym moczem. Problemu w ogóle nie ma. Ta hipokryzja to jest k---a dramat i brak rigczu.
#zamach #nowazelandia #neuropa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GordonL:W sumie nie widze w tym screenie żadnego poparcia. Po prostu typek podziwia zamachowca za profesjonalizm. Jakby patrzec pod katem rozrywki to nawet niezłe, przynajmniej nie jest nudno w szkole/pracy i mozesz poczytac troche o psychice tego człowieka, motywach. I tak, nie rusza mnie to, ludzie codziennie umierają.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Op gada o wykopie a Ty pokazujesz screen z fb xD Pewnie wiekszosc co uwazacie za popieranie zamachu to śmieszki a Wam o--------a jakby rodzine wam zabito xD Jedynie ułamek z tych piszących na wykopie tak naprawde głęboko popiera.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: imo śmieszek. Zakładam że jakby miał mówić na serio to nigdy by tak nie powiedział. Skąd to wiem? Też kiedyś baitowałem i w--------m innych, oraz jak pytam znajomych którzy piszą w internecie "hehe dobrze ze zdechł" czy na serio tak myśli to mają odmienne zdanie. Nie wierzcie we wszystko co ktoś wrzuca w internet.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: > A tutaj użytkownik usprawiedliwiający działania zamachowca
No ale ma racje, może nei zgadzam sięz ostatnimi 2 linijkami, ale ta osoba ma racje. Islam to niebezpieczna religia nawet jeśli nie każdy wyznawca jest tym złym. Gdybym miał napisać co sądze o zamachowcu, to po przeczytaniu manifestatu rozumiem czemu to zrobił. No ale to jego nie usprawiedliwia że zabił niewinne osoby. Po prostu zdaje sobie sprawe z tego co doprowadziło
  • Odpowiedz