Wpis z mikrobloga

@Reevder: między 150, a 300 10zł. @Bouquet: miałem różne doświadczenia z internetami i zakładam, że jak mówią 150 Mb to może wcale tyle nie być. Poza tym strony internetowe na kompie z 32GB ramu powodują lagi, więc to co się wyprawia aktualnie pod względem braku optymalizacji to jakaś masakra. Smart tv do tej pory nie używałem, ale domyślam się, że może być podobnie.
  • Odpowiedz
@puchacz22: to, że jest info o łączy TRZYSTA MEGA, to można o kant d--y roztrzaskać, pytasz się dostawcy, jaki będziesz mieć realną prędkość transferu, czyli czy będzie to 5Mbps czy 10Mbps, i każesz sobie to wpisać w umowę, wtedy nagle się okaże, że sprzedawca stwierdzi, że to jednak nie potrzebne Panu to TRZYSTA MEGA.
Plus będąc szczerym, nie mieszkając przy rozdzielni, czy nie mając światłowodu pod same drzwi podciągniętego, to
  • Odpowiedz
@Ryonnen: Nieprawda, ja nie mam nawet możliwości mieć światłowodu do moich drzwi, czyli mam normalny kabel (nie wiem jaka jest alternatywa dla światłowodu xD), a mam w internet speed test normalnie 500 mb/s na kompie jak jestem połączony kablem xD
  • Odpowiedz