Wpis z mikrobloga

#perfumy Szukam dla swojego różowego czegoś mydełkowatego/kwiatowego ale nie pudrowego! oboje nie mamy zupełnie pomysłu. Żeby jakoś bardziej nakreślić czego poszukuje to powiem tak: uwielbia Prada Infusion d'Iris, mimo słabiutkich parametrów, kocha też Hermes Caleche Soie de Parfum, męskie Prada Amber, Infusion d'Homme, ale L'Homme już niestety są za słodkie i nie przepada za nimi.
Takie YSL Paris oddała matce bo dziwnie się na niej układały ale sam zapach bardzo lubi, więc możę byc coś w tym stylu ale bardziej modern. Rive Gauche odpada bo wali jej starą babą, to samo First od V&A, 24 Faobourg Hermesa i inne niemodne zapachy. Może być cos ewentualnie w klimatach Pomarańczki i Cytryny Lutensa. Fajnie też jakby nie było to w cenach Chanela/Diora.
Wołam 3 erudytki @pinkquartz @asique @ChissCake
  • 37
  • Odpowiedz
Aż strach Ci coś polecić znając twoje "dokonania"na tym tagu nie krzycz tylko jak uslyszysz moja propozycje bo nie jest najwyższych lotów ale może się wpasować choć te mydelkowatosc zastąpił bym mlecznymi kwiatami Lanvin oxygen woman Edp
  • Odpowiedz
@asique: najlepiej białe, coś wiosennego. Może być neroli, a nawet jaśmin czy tuberoza. Jestem otwarty.
@wojuturek: ja z chęcią zawsze wszystkich propozycji słucham, a Twoja jest bardzo ciekawa. Pytanie tylko czy tego Lanvina gdzieś powącham stacjonarnie? nigdy nie zwracałem chyba na niego uwagi.
  • Odpowiedz
@pinkquartz: właśnie Miu Miu pasuje zajebiście bo jest dość nowoczesne. Zapomniałem o nich wspomnieć w poście a wszystkie nam obojgu się podobały;)
Idylle sprawdze bo nie pamiętam już dokładnie jak oachnie .Parisienne chyba się jej nie podobały z tego co pamiętam a Yvresse też muszę zbadać dokładniej bo sytuacja jak z Idylle, nie pamiętam go za dobrze. Dzięki!
  • Odpowiedz
@dr_love: one są do przetestowanie zdaje się w Douglasie (ma na wyłączność).
Dla mnie zapach jest intrygujący, ale też dziwny (ta świeżość niemal apteczna), więc odradzam blind buy ;) Jak będzie piwo to fajnie, ale obawiam się bardziej, że dostanę w łeb ;)
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: no co, tiger & bear w centrum. Ale jak widzisz, napisałem "może" :)
@ChissCake: w łeb na pewno nie, jak się coś nie podoba to zwykle wędruje do teściowej a ta jest zawsze zachwycona. Tak było z Van Cleef & Arples Van Cleef & Arples, Gres Cabotine, YSL Paris, Laura Biagiotti Roma i czymś tam jeszcze ;)
  • Odpowiedz
@dr_love a Clair de musc lutensa zna? () zobacz miel sauvage od amouroud, takie zwiewne i trochę szamponowe, albo apom damskie od kurkdijana
  • Odpowiedz
@Rootkins: Lutens znany, ale jest tylko "ok". :) Te dwa pozostałe, to oczywiście sprwadzić mogę, ale na tym sprawdzeniu pewnie się skończy bo to jednak nie na mój budżet (,)
  • Odpowiedz
@dr_love: Anais anais jest fajnym białym bukietem w rozsądnej cenie.
W mniej rozsądnej, ale za to piękne są La Panthere Cartier
Angel Schlesser
E Taylor White diamonds
Izia Sisley (drogie, ale może da się upolować tanio)

Z jaśminowych: Lust od Lush
  • Odpowiedz