Wpis z mikrobloga

#perfumy Szukam dla swojego różowego czegoś mydełkowatego/kwiatowego ale nie pudrowego! oboje nie mamy zupełnie pomysłu. Żeby jakoś bardziej nakreślić czego poszukuje to powiem tak: uwielbia Prada Infusion d'Iris, mimo słabiutkich parametrów, kocha też Hermes Caleche Soie de Parfum, męskie Prada Amber, Infusion d'Homme, ale L'Homme już niestety są za słodkie i nie przepada za nimi.
Takie YSL Paris oddała matce bo dziwnie się na niej układały ale sam zapach bardzo lubi, więc możę byc coś w tym stylu ale bardziej modern. Rive Gauche odpada bo wali jej starą babą, to samo First od V&A, 24 Faobourg Hermesa i inne niemodne zapachy. Może być cos ewentualnie w klimatach Pomarańczki i Cytryny Lutensa. Fajnie też jakby nie było to w cenach Chanela/Diora.
Wołam 3 erudytki @pinkquartz @asique @ChissCake
  • 37
  • Odpowiedz
@Antooni: szukam czegoś mniej Alienowego, trzeba odmiany w końcu :)
@asique: Anais Anais lubię, ale ona nie lubi, La Panthere faktycznie nam sie podoba, White Diamonds nie brałem nigdy zbytnio pod uwage, ale miałem kupić w ciemno Sparkling White Diamonds, znasz? zawsze jakoś znajdowałem coś ciekawszego ostatecznie.
Izia - chyba nie testowałem albo nie pamiętam, ale raczej to pierwsze bo zapachy od Sisley zawsze robią na mnie duże
  • Odpowiedz
@tommie-182: faktycznie mało głosów, nie zwrócilem uwagi ¯\_(ツ)_/¯ ale mimo tego, fajnie to wygląda i raczej bym zaufał tym ocenom bo zauważyłem, że mniej przypadkowych głosów jest na parfumo.net niż na fragrantice i bardziej ogarnięte osoby tam konta zakładają. Chodzi mi oczywiście bardziej o oceny parametrów.
  • Odpowiedz
@dr_love: Chloé Chloé podobaja sie mojemy różowemu, sa calkiem eleganckie :) I jeszcze, moze nie konkretnie z tej grupy zapachowej, w ktorej szukasz, ale uwielbiam Armani Si :P Aaaa i dzięki wielkie za Muglera Alien, kupiłem różowemu próbkę i na bank skończy sie na zakupie całej butelki :)
  • Odpowiedz
@sveq91: znam, uwielbia je moja dziewczyna. Licze,że kiedys stanieje albo ktoś wrzuci używkę na allegro bo to jeden z najlepszych zapachów damskich ostatnich lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_love sorki za odkopanie tematu ale po przeczytaniu pomyślałem, żeby kupić różowej tego Michael korsa sheer wiesz może czemu na Douglasie 30 ml kosztuje 250 zł a w empiku 80?
  • Odpowiedz
@Metylo: bo ta debilna perfumeria narzuca sobie żałosnie wysoką marże. Empik jest legit.
P.S. jeśli kupisz daj znać, bo sam chce je kupić dziewczynie w ciemno :)
  • Odpowiedz