Wpis z mikrobloga

w sumie całkiem zabawne to żyćko w szafie...() żyjesz sobie pośród innych cichutko, skromniutko, wtapiasz się w tłum, ludzie cię lubią, szanują, może nie zwracają na ciebie większej uwagi, i tak dalej, a potem przychodzi taki moment, kiedy zaczyna się temat LGBT i nagle okazuje się, że gdyby niektórzy z twojego otoczenia się dowiedzieli, że jesteś homo, to automatycznie zaczęliby tobą gardzić... meh( ͡º ͜ʖ͡º)
#teczowepaski #lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow
  • 29
  • Odpowiedz
@vgatka: same here ( ͡º ͜ʖ͡º)
W pracy o mnie nie wie nikt i trochę dziwnie się słucha takich światopoglądowyh dyskusji, gdzie legalizacja związków partnerskich oznacza upadek cywilizacji białego człowieka ()
  • Odpowiedz
@maciss: ok ale gdzie ja coś wspomniałam o jakiejś seksualizacji dzieci, pedofilii? nie rozumiem po co wplątujesz tematy o krzywdzeniu dzieci tutaj, nawet nikt przed tobą nie wspomniał o tym. myślisz że to że jestem homo od razu wyklucza to że bronię dzieci przed ich krzywdzeniem czy seksualizacją? może teraz ja powinnam wpieprzyć się tutaj z faktem, że katolikom nie przeszkadzają skandale pedofilskie w kościele, hmmm? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz