Wpis z mikrobloga

@murarz13 nie kumam tej mody na paski Led. Tzn efekt fajny pod szafkę w kuchni, gdzie można wymienić dosyć szybko z-----y ale tutaj to masakra. Wogole ostatnio zrobiła się modą na kupowanie wszędzie niewymiennych ledow typu lampki nocne, żyrandole, a znaleźć kinkiet/plafon na sufit z gniazdem e27 graniczy z cudem. Same gówna zabudowane i praktycznie nie wymienialne ledy w środku. Wymienić pewnie można ale tyle z tym zabawy że szkoda gadać,
  • Odpowiedz
@murarz13 gdzie gniazdko w zasięgu lustra, aby suszarkę do włosów podłączyć po prysznicu?

W szafkach masz oczywiście gniazdko gdzie będziesz ładował szczoteczkę do zębów?

To jedyna łazienka w domu?
  • Odpowiedz
@Poldek0000: suszarka, to moj najlepszy zakup ever. 9/10 pran susze w suszarce. Jedynie ciemne rzeczy i te z naprasowanymi napisami susze tradycyjnie. Nic nie dzieje sie z ubraniami, ktore na metce maja napisane, by ich nie suszyc w suszarkach.
  • Odpowiedz
@murarz13 mam mniejsza lazienke 2 na 2. Powiem ci tak. Ledy sobie odpusc. Mam ledy Niby bajer cale lustro ( na cala sciane, ale to ma za cel optycznie powiekszyc lazienke ) podswietlane.. A uzylem tego 3x jak potrzebowalem wycisnac pryszcza z ryja :D moj rozowy tez tego nie uzywa. Suszarka? Zbedny zakup.. Chyba ze nie masz balkonu duzego zeby to rozwiesic. Ja cale meblowanie mieszkania robilem sam. Meble na wymiar
  • Odpowiedz