Wpis z mikrobloga

Widzę ze same komentarze pozytywne są w stronę łosia, ale ja mu nie ufam. Coś z nim jest nie tak ewidentnie, niby miły kulturalny wąsacz, ale mi coś tu nie pasuje, jakoś mu źle tak z oczu patrzy. Ten chłop to może jakiś uśpiony agent hjustonu, #!$%@? wie ale coś jest z tym człowiekiem nie tak, jak już zajmie miejsce pasożyta to tam się całkiem szczerze może wydarzyć jakaś tragedia, wolę go 1000x bardziej niż zidiociałego wąchacza rozpuszczalników ale jednak coś mi w nim nie pasuje, #!$%@? no nie wiem no, może sam powinienem do choroszczy jechać, bo już mi od tej szkolnej odwala.


#suchodolski #kononowicz #patostreamy #szkolna17 #mexicano
Z.....y - Widzę ze same komentarze pozytywne są w stronę łosia, ale ja mu nie ufam. C...

źródło: comment_LskDffR5MYgsazoNRJd5BOxNB7sJDI0W.jpg

Pobierz
  • 7
@Zamulacz_Hydraulikowy:

no jak prawie każdy menel, jest grzeczny kiedy czegoś potrzebuje, a jak się porządnie opije/#!$%@?, to Ci puści taką wiązankę, że się zdziwisz xd.

To jest ten typ ludzi, co się czasem słyszy, że impreza wśród znajomych skończyła się tragedią, ktoś kogoś dźgnął, bo mu nie oddał za piwo albo przespał się z jego ukochaną (wszyscy średnia wieku ~55 lat) xd. Ale może (oby) się mylę.