Wpis z mikrobloga

Ten wpis jest tak soczysty i perwersyjny że prawie sam dostałem wzwodu czytając go. Wcale się nie dziwie przegrywom że muszą fantazjować o polkach, przecież koń się sam nie zwali. ))¯_(ツ)_/¯
Obrzydliwy spermiarz, po raz drugi na mojej liscie #!$%@?.

26/100
#100smutnychkoniobijcow

#przegryw #p0lka #tinder #zwiazki #bekazpodludzi #spermiarzalert #spermiarz #spermiarzzwykopu #spermokapek
daeun - Ten wpis jest tak soczysty i perwersyjny że prawie sam dostałem wzwodu czytaj...

źródło: comment_UMKaqN0i2nKKb2iVSLyvGrxYUxPkRT8R.jpg

Pobierz
  • 12
@Wolowinka jak czytam te durnoty z tagu przegryw to mi kartofle w piwnicy gniją xD nie wiem czy dalej chce to robić, wykopki to w wiekszosci dzieci , 12-16 lat, jest teraz pewien trend na hejtowanie polek tutaj, i moj czelendz tego nie zmieni, pozatym, sporo postów mi usuwają. Jeszcze jedna sprawa dotycząca przegrywów, po nich krytyka spływa jak po kaczce. Pluj świni w ryj, to ci powie że deszcz pada xD
@daeun: wszystko prawda, ale mądrego to zawsze fajnie posłuchać, a debila (przegrywa) zawsze warto wyśmiać, może i niewiele zmienisz ale zawsze to jakaś przeciwwaga dla tych ich wysrywów, a nie że tylko oni wrzucają screeny obrażające różowe i się klepią nawzajem po plecach xD twój tag to taka oaza pozytywności na pustyni #!$%@?