Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: myślałem że przy osobach które są w nazwie to już bardziej ustalone/gwarantowane.
@Herubin Liroy miałby lepszy wynik niż Berkowiczowi w tamtym okręgu, ale jest chyba jedynym z nich który jest w stanie osiągnąć w Wielkopolsce która jest też dość dużym okręgiem dobry wynik. Barun by sobie świetnie poradził na Podkarpaciu ale nie miałby szans na mandat gdyż są tylko 2 , tego okręgu.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Ale mam nadzieję, że wszyscy tu wiedzą, że to bullshit. Jedynki są ustalone gdzieś tak od zeszłego roku - zresztą krążyły po Internecie mapki. Jak gdzieś nie są np. z powodu nowych koalicjantów (a ciągle są nowi, tych mniejszych nawet nie ogłaszają) to tak czy inaczej dojdą do porozumienia - W KOŃCU PRAWICA RAZEM xD Natomiast Liroy od początku brał Wielkopolskę, choć nikt za bardzo nie wie czemu, skoro
  • Odpowiedz
@Burbazur: Korwin sam udostępniał o tym, żeby prosić Brauna o to żeby startował z Podkarpacia (niemożliwe zdobycie mandatu) a Braun go poprosił o udostępnienie posta. Z tego co wiem to OP może mieć rację.
  • Odpowiedz
@Burbazur: Natomiast usunięty już post Korwina był faktem, więc coś musiało być na rzeczy. Na pewno tarcia są, ale przemożna potrzeba pieniędzy jest silniejsza( ͡° ͜ʖ ͡°)
Być może Braun się pogodził z myślą, że nie zdobędzie mandatu europosła, ale mandat posła w Sejmie na jesieni.
  • Odpowiedz