Wpis z mikrobloga

  • 9
@LibertyPrime Ja mu się dziwię bo odmówił jedynki w Gdańsku i na Podkarpaciu. Szczególnie na wschodzie miałby szansę na dobry wynik. Co innego że podkupić go chce nowa koalicja czyli Jurek-Piotrowski.
Korwin i Jakubiak bez problemu sobie wystartują z ostatniego miejsca ale on najwidoczniej bardzo chce do Brukseli ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@LibertyPrime O to mi chodziło. Zalozenie było jednak takie że potem liderzy startują do Sejmu. Jego postawa pozwala sugerować że niekoniecznie chciałby zamienić Brukselę na Warszawę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: swoją drogą dziwiłaby taka inba gdy już jest klepnięta nazwa komitetu i jest tam Grzesiu, to byłby hit - firmować swoim nazwiskiem komitet jednocześnie startując z innego.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: zabrakło mu niewiele, od tego czasu zakładam że jego rozpoznawalność wzrosła. Do tego pamiętaj że Żółtek jest byłym wiceprezydentem Krakowa co mogło się przełożyć na jego wynik.
  • Odpowiedz
  • 1
@tadekpol Pewny bym nie był. Braun jest mimo wszystko rozpoznawalny a w Krakowie konserwy też całkiem dobrze stoją. Prawdopodobnie jednak nie będzie nigdy okazji aby się przekonać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: aż tak źle? Ja myślałem że jedynki to oni mieli dużo wcześniej ustalone, w sensie że to były warunki przystąpienia. Mam nadzieję że się dogadają przecież to będzie wizerunkowy strzał w stopę jak Braun odejdzie.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Z tego co kojarzę to Liroy wolałby swoje rejony, ale Bekowicz mocno się uparł by tym razem się dospawać do koryta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe ile jeszcze takich walk było. Koalicja Korwin - RN miała ręce i nogi ale czym większy z tego twór się robi tym większy burdel tam będzie szczególnie biorąc pod uwagę megalomanie i ego będące nieodzowną częścią usposobienia lidera kanapowej prawicy.
  • Odpowiedz