Wpis z mikrobloga

@marek_sucharek666
@gosolution
To tak nie działa. Nie ma czegoś takiego jak hendicap i tyle jest momentum że przeciwnik ma 1 akcje i ja wykorzysta i tyle. Jeśli chodzi o słupki poprzeczki itd pokaż mi 1 mecz gdzie ktoś naprawdę robił składne akcje wypracowane itd i rzeczywiście przegrał.
@radlin99 wielokrotnie tak miałem ))¯_(ツ)_/¯ mam kilkanaście celnych strzałów i okazji 1vs1 i bramkarz wszystko wyjmowal a przeciwnik co strzał to brama. Dziwne że nie zmieniając żadnych ustawień Ci sami zawodnicy grają zupełnie inaczej. Nie wiem czy to hendicap, momentum czy cokolwiek innego, ale nie gra się zawsze na tych samych zasadach.
@radlin99 Mówisz tak jakby to była Twoja pierwsza styczność z Fifa.

18 była dobra. Grało się w to z przyjemnością. Mecz nie wyzwalał tylu złych emocji. A wszyscy dobrze wiemy, że nie boli przegrać z lepszym. To okazja aby coś podpatrzyć, coś poprawić w swojej grze. Jednak porażki z przeciwnikiem, którego masz jednym palcu ale gameplay, błędy pojedynczych graczy i niewyjaśnione chybione strzały doprowadzają do rozpaczy.

I to jest ten handi. Masz
@radlin99 okej, zastanów się jak potężna jest społeczność Fifa. Pomyśl, to jest garstka wobec tej nizliczonej masy graczy.

A jest chodzi o Twój sposób na to patrzenia, to byłbym głupcem gdybym się z Tobą nie zgodził.

Ale skill to jedno, ale gra nie powinna ewidentnie przeszkadzać.

Ta niedokladmosc graczy, dziwne sytuacje i niepotrzebne nerwy to efekt modelu biznesu korporacji EA.

Kupuj pointsy, rób sbc czyli bądź aktywny. Jesteś aktywny to jesteś w
@Un4rm3D: twoji zawodnicy się nie zmieniają, ale zmienia się przeciwnik, masz miliony dostępnych kombinacji ustawień ofensywnych i defensywnych. Dodaj do tego różnego skilla u przeciwnika.
Sam miałem dwa razy taką sytuację, że byłem przekonany, że gra się na mnie uwzięła i nie pozwoli mi wygrać. Po 3 spotkaniach gdy ją wyłączyłem zobaczyłem, że mam włączonego vpna. Po jego wyłączeniu grało się znowu przyjemnie. Za drugim razem była taka sama sytuacja. Jedyne
@denat09: " Po 3 spotkaniach gdy ją wyłączyłem zobaczyłem, że mam włączonego vpna. Po jego wyłączeniu grało się znowu przyjemnie". możesz rozwinąć wypowiedź bo nie za bardzo wiem o co biega
@hoobskrk: Miałem włączonego VPNa. Czyli zamiast łączyć się bezpośrednio do serwerów Ea łączyłem się najpierw do innego serwera z którego dopiero szło połączenie do Ea. Przez to przesyłane dane miały dłuższą drogę do pokonania, więc miałem większe opóźnienie. Wyłączyłem grę. Zobaczyłem że jest włączony VPN, wyłączyłem go. Włączyłem grę i było ok.