Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie.Wczoraj mój #rozowypasek kupił ogórka w Biedronce a pani kasjerka policzyła jej za cukinię a różnica w kwocie była spora.Żona wróciła się do kasjerki i oddała jej różnice. Jak dziś zobaczyłem tego ogórka to mam wątpliwości czy to jest ogórek.Prosze o pomoc. Jak będzie duze zainteresowanie to przekroje go na pół i Was zawołam.
#logikarozowychpaskow #kiciochpyta
love2spooch - Mireczki pomóżcie.Wczoraj mój #rozowypasek kupił ogórka w Biedronce a p...

źródło: comment_oYS9d102I8HMJgUC9URvydlNuwHMwdsD.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@love2spooch: cukinia, a właściwie pseudocukinia, kto kiedyś widział cukinię na działce wie dlaczego psudo, nie jedz tego gówna, nawet jakby za darmo dawali.


@cevilo: Bo w Polsce to się hoduje taką cukinię aż będzie ważyła 5 kg, i potem 3/4 ze środka i tak nadaje się tylko do wywalenia, bo same nasiona (°°
  • Odpowiedz
@cevilo: Mała cukinia jest o wiele smaczniejsza aniżeli ta ogromna wyrośnięta. Jedyna zaleta tej dużej to można ją przez dłuższy czas przechowywać. Ciekawi mnie co powiesz na temat cukini Di Nizza. Ma wyrosnąć do wielkości piłki do kosza?
  • Odpowiedz
@love2spooch: Ja czekam kiedy w końcu wprowadzą licencję na bycie #rozowypasek bo to co teraz się odwala to gruba przesada. Wysyłasz taką po ogórka to przynosi cukinię i jeszcze robi inbę o nie taką cenę. Jak wyślesz po sałatę to przyniesie kapustę, a jak po wódkę to po rozpuszczalnik bo też może palić w gardle. Tylko licencjonowane #rozowepaski z państwowym egzaminem i opłatą licencyjną, z odpowiednią
  • Odpowiedz