Wpis z mikrobloga

@musztym: że nie obalono żadnego mitu, bo są różnice m.in. w percepcji przemocy i że do niedawna np. stalking nie był w Polsce ropoznawany jako przestępstwo czy p-----c, malo kto wiedział o co chodzi. Do tego odniosłem się do ad personam jakobym robił kurtyzanę z logiki, że z postrzeganiem świata on sam ma problemy co sam dziś udowodnił w innej dyskusji linkrel: https://www.wykop.pl/wpis/39524165/czy-jako-potencjalni-lub-rzeczywisci-rodzice-zgodz
  • Odpowiedz
@Lipathor:
Prawaki i wolność słowa. To jak woda i ogień. Dla tych zamordystów wolność słowa to prawo do obrażania wszystkich którzy nie podzielają ich chorego światopoglądu.
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: albo jak jeszcze w USA jak ktoś nosil kostium z przyczepionymi penisami na marszu równości 10 lat temu to wtedy już wszyscy są dewiantami i zboczeńcami. logiczne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Formbi: ja osobiście nie mam zdania w tej kwestii bo temat mnie nie interesuje kompletnie, ale sprzeciwianie się cenzurze i jednocześnie cenzurowanie niewygodnych treści to to już chyba tylko konserwa może być tak mądra xD
  • Odpowiedz