Wpis z mikrobloga

@Wloczykij2: Zajebista fura. Jeżeli chodzi o diesla to szkoda co prawda że nie 4.2 bo moc jest naprawdę spora i cudowne bulgotanie silnika, ale i przy tym silniki pewnie nie będzie źle. Gratulacje. Wstaw koniecznie felgę 21 cali i wtedy nabierze zadzioru.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: piękne autko. Ja jeżdżę Fordem za 5 tysięcy. Ale daje radę :D nigdy się nie dorobię na swojej pensji, ale okazje mailem jeździć. Dokładnie z tym silnikiem, wrażenia nie zapomniane (to był pierwszy i ostatni raz kiedy szwagier dał mi poprowadzić :/)
Może za rok/dwa kupie e90
  • Odpowiedz
@wycz: tez sie nie moge z Toba zgodzic!
Moj szef ma takie Cayenne z 2009 roku od nowosci i ma jeszcze mniejszy przebieg niz kolega, 97000km i wiesz co, stac go na dwa inne auta ktorymi jezdzi wiec to przebiegu nie robi niewiadomo jakiego, takze historii jest sporo, ale zycie weryfikuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wloczykij2 Gratuluję autka, oby się sprawowalo ale zweryfikuj to spalanie i daj znać, u mnie w e90 330d w trasie 8 w mieście 10-11 bez jakiegoś srogiego butowania więc bardzo mnie to ciekawi czy serio cięższy cayenne będzie palil mniej.
  • Odpowiedz