Wpis z mikrobloga

@blacktyg3r: Nierdzewna mora jakoś mi nigdy nie korodowała ale czasami może się tak zdarzyć.
Musisz wyczyścić ostrze choćby mleczkiem do czyszczenia powierzchni i szczotką oraz trzymać w suchym miejscu i powinno być ok.
@blacktyg3r: Dziwną masz logikę. A jakby ktoś na nożu napisał młotek to byłby młotkiem? I to że na czymś coś pisze nie zwalnia z tego że jak nie będziesz odpowiednio o to dbał to nie będzie trzymać swojej jakość czy tam innych parametrów.
  • 0
@Bahupl mam dziwną logikę oczekiwać od przedmiotu czegoś, co jest na nim dosłownie napisane? #!$%@?ąc już od Twojego dziwnego tonu, nie rozumiesz że cała sytuacja jest zwyczajnie ironiczna, tak dosłownie i w przenośni. Naprawdę wykład o parametrach stali nierdzewnej nie jest potrzebny, to jest dużo prostsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blacktyg3r: nie kroiłeś czasem limonek tudzież cytryn? Mi poplamiło ostrze noża jak ciąłem limonki do tequili po pijaku i zostawiłem nie umytego na noc.
  • 1
@Bahupl ale są wykonywane prace drogowe zgodnie ze znakiem (prace=roboty w tym kontekście). Czy Ty masz problem w życiu ze zbyt dosłownym odbieraniem słów? ;)
Skończmy już te jałowa dyskusje, zbyt dużo czasu chyba na elektrodzie spędziłeś, lub innych forach sprzed 20 lat - też tam byłem, ale wykop to zgoła inna forma rozrywki ;).