Wpis z mikrobloga

#studbaza #studia #ankieta #gownowpis #pytanie

#gownokierunekus <-- tag do obserwowania lub czarnolistowania

Konkurs na największe gówno proponowane przez Uniwersytet Śląski.

Ostatnio zdecydowaliście, że najbardziej gównianym kierunek Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji jest Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną.

Dzisiaj Wydział Filologiczny cz. I (ze względu na dużą liczbę kierunków na tym wydziale podzielimy głosowanie na II części)

ZAGŁOSUJ NA NAJBARDZIEJ GÓWNIANY KIERUNEK
rales - #studbaza #studia #ankieta #gownowpis #pytanie 

#gownokierunekus <-- tag d...

źródło: comment_DJGBa3ssv7xJgdBdBxvwSx1jMNuNt95H.jpg

Pobierz

NAJWIĘKSZY GÓWNOKIERUNEK SPOŚRÓD NIŻEJ PODANYCH TWOIM ZDANIEM TO:

  • Architektura informacji 3.8% (3)
  • Filologia angielska 1.3% (1)
  • Filologia klasyczna 5.1% (4)
  • Filologia polska 3.8% (3)
  • Kultury mediów 14.1% (11)
  • Filologia włoska 0% (0)
  • Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo 20.5% (16)
  • Sztuka pisania 50.0% (39)
  • Filologia rosyjska 1.3% (1)

Oddanych głosów: 78

  • 10
  • Odpowiedz
Proszę o plusowanie tego komentarza, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do kolejnych pojedynków
  • Odpowiedz
@rales: poza filologiami to wszystko to są gównokierunki więc bez sensu trochę - wylęgarnia bezrobotnych i pseudeo gości od marketingu w internecie. dlatego studia powinny być tylko płatne, nikt by nie poszedł na takie coś jeśli miałby zapłacić.
  • Odpowiedz
@rales: pamiętam jak dostałam się na kierunek - nauka pisania. strasznie zależało mi, żeby tam chodzić, bo przedmioty były na maxa ciekawe, a ja uwielbiam pisać i chciałam się tego uczyć od kogoś, kto się na tym zna. niestety nie byly to studia zaoczne (na które z chęcią bym chodziła i za nie płaciła), ale tylko dzienne na które już szkoda mi czasu xD generalnie mam nadzieję, że powstaną te
  • Odpowiedz
@statystyczny_yt: byłam na filologii polskiej i zrezygnowałam z niej z powody zbyt dużego natłoku np. historii. dlateg sztuka pisania wydaje mi się bardzo ciekawa. wiem, że trzy lata to bardzo dużo i cały materiał można wcisnąć w rok, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. przeglądałam przedmioty kilka lat temu i bardzo mnie interesowały. dostałam się na ten kierunek, ale zrezygnowałam przed rozpoczęciem semestru. trzy lata dziennie to faktycznie strata
  • Odpowiedz
@rales: na nic - jak dla mnie nie ma gównokierunków - jeśli kogoś coś interesuje to znajdzie fajną pracę po studiowaniu zarządzania polem namiotowym. ale jeżeli ktoś idzie np. na turystykę nie mając pojęcia o geografii to pracy nie znajdzie i potem ból dupy, że gównikierunki. jak ktoś się czymś interesuje to znajdzie pracę bez problemu.
  • Odpowiedz
@rales: dokładnie mam takie same podejście :D wszyscy się śmieją z dziennikarstwa - mam kolegę, któremu wszyscy mówili, że po tym nie ma pracy. koleś się interesuje mediami i dzisiaj robi doktorat i generalnie radzi sobie niesamowicie dobrze pracując w fajnych firmach. a moja inna koleżanka poszła na dziennikarstwo bo nie wiedziała co robić, a tam się dostała - dzisiaj pracuje w sklepach na kasie i płacze, że gównokierunek.
moja
  • Odpowiedz